Святе Письмо з розважанням на 27 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 27 грудня

     Друге послання до Tимотея 3, 16 – 4, 4.

     16. Все Писання надхненне Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, наставляти, виховувати у справедливості, 17. щоб Божий чоловік був досконалий, до всякого доброго діла готовий.

     1. Заклинаю тебе Богом і Христом Ісусом, який має судити живих і мертвих, його приходом та його царством. 2. Проповідуй слово, наполягай вчасно і невчасно, картай, погрожуй, напоумляй з усією терпеливістю та наукою. 3. Бо настане час, коли люди не знесуть здорової науки, але за своїми похотями зберуть коло себе вчителів, щоб уприємнювати собі слух, 4. і від правди відвернуть вухо, а обернуться до байок.
     Євангеліє від Луки 19, 45-48.

     45. Увійшовши в храм, Ісус став виганяти продавців, 46. кажучи до них:

     – Написано: дім мій – дім молитви, а ви з нього зробили печеру розбишак.

     47. І він щодня навчав їх у храмі. Первосвященики ж і книжники, та старшина народу шукали його вбити, 48. та нe находили, що б йому зробити, бо ввесь народ, слухаючи його, горнувся до нього.


     Інформаційна ера, в якій ми усі живемо, робить нас щораз менш чутливими та здатними розрізняти. Щодня у соціальних мережах ми назбируємо такі обсяги інформації, які колись наші предки отримували за півжиття.
     У такому коловороті складно завжди витримувати позиції якісного інформаційного споживання і дуже легко підпасти під згубні впливи.
     Слово, натхненне Богом, вистоює впродовж століть – Біблія доносить до кожного непідробні істини. Те, чи приймати їх чи ні – справа кожного і свідомий вибір. На жаль, новітні течії, які загортають все в рожеві папірці, стають приманкою для багатьох сьогодні. Тому завжди слід просити про Боже благословення Слова, з якого постало усе життя на планеті.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.