Святе Письмо з розважанням на 31 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 31 грудня

     Послання до Ефесян 1, 16-23.

     16. не перестаю дякувати за вас у моїх молитвах, 17. щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам духа мудрости та об’явлення, щоб його пізнати добре; 18. щоб він просвітлив очі вашого серця, аби ви зрозуміли, до якої надії він вас кличе, яке багатство славного насліддя між святими 19. і яка превелика його сила для нас, що повірили за діянням могутности його сили, 20. яку він здійснив у Христі, коли воскресив його з мертвих і посадив на небі праворуч себе, 21. вище від усякого начала, власти, сили й господства та всякого імени, яке б воно не було, не тільки на цьому світі, але й на тому, що буде. 22. І він усе підкорив йому під ноги й поставив його вище над усе, як голову Церкви, 23. яка є його тілом, повнота того, що виповнює все у всьому.

     ________

     Євангеліє від Луки 12, 32-40.

     32. Не бійсь, мале стадо, бо вашому Отцеві подобалося дати вам царство. 33. Продайте ваше майно й дайте милостиню; зробіть собі гамани, що не старіються, невичерпаний скарб на небі, де злодій приступу не має, ні міль не точить. 34. Бо де скарб ваш, там і серце ваше буде.

     35. Глядіть, щоб ваш стан був підперезаний, і свічники засвічені. 36. І будьте як люди, що чекають пана свого, коли він вернеться з весілля, щоб йому негайно відчинити, як прийде й застукає. 37. Щасливі ті слуги, яких він, прийшовши, застане несплячими! Істинно кажу вам: він підпережеться, посадить їх за стіл і, приступивши, почне їм служити. 38. І як прийде о другій або о третій сторожі й так усе найде, щасливі вони. 39. Збагніть це добре: коли б господар знав, о котрій годині прийде злодій, пильнував би й не дав би проламати стіни у своїм домі. 40. І ви також будьте готові, бо не знаєте, о котрій годині син чоловічий прийде.

     _________

     Чи ж не вичерпні настанови на Новий Рік нам дає Святе Письмо?

     Кожен собі на найближчі 365 днів планує хоч щось – але робити по-інакшому, краще, наполегливіше, з більшою любов’ю. Але де взяти ті додаткові ресурси – щоб втілити мрії в життя у Новому Році?

     …І яка превелика його сила для нас, що повірили за діянням могутности його сили

     Господь – наша сила. Коли наші прагнення збігаються з тим, до чого покликав нас Творець – ми стаємо могутніми, ми реалізовуємося, ми щасливішаємо від споглядання плодів наших трудів.

     Як зробити, щоб усе виходило на лад, щоб великі зусилля не були націлені на неважливі речі? Якщо ми попросимо про це небесного Батька – Він “просвітлить очі нашого серця”, і все буде нам в радість, навіть труднощі.

     Найкращі “10 способів покращити життя” – це 10 Заповідей та Святе Письмо. Звісно, якщо їх читати і намагатися втілювати в життя.

     Хай прийдешній рік застане нас готовими відкритися на голос Бога у нашій душі!

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.