Святе Письмо з розважанням на 19 січня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 19 січня

     Послання до Тита 2, 11–14; 3, 4–7.

     11. Сину Тите, Божа благодать явилася спасенна всім людям 12. і навчає нас, щоб ми, зреклися нечестя та грішних бажань цього світу, жили тверезо, праведно і благочестиво в нинішньому віці, 13. чекаючи блаженної надії і славної появи великого Бога й Спаса нашого Ісуса Христа, 14. який видав себе самого, щоб викупити нас від усякого беззаконня та щоб очистити собі народ, що був би його власний, ревний до добрих діл.

     4. Та коли явилась ласкавість і любов до людей Спаса нашого Бога, 5. він спас нас не ради діл справедливости, які ми були зробили, але зо свого милосердя, купіллю відродження і відновлення Святого Духа, 6. якого вилив на нас щедро через Ісуса Христа, нашого Спаса, 7. щоб ми, оправдані його благодаттю, стали згідно з надією наслідниками життя вічного.

     Євангеліє від Матея 3, 13–17.

     13. В той час Ісус прибув із Галилеї на Йордан до Івана, щоб христитися від нього, 14. але Іван противився йому, кажучи:

     – Мені треба христитися в тебе, а ти приходиш до мене?

     15. Ісус у відповідь сказав до нього:

     – Лиши це тепер, так бо личить нам здійснити всяку правду.

     І він лишив його. 16. А охристившись, Ісус зараз же вийшов з води. І ось розкрилось небо, і він побачив Духа Божого, який спустився, мов голуб, і зійшов на нього.

     17. І голос пролунав з неба:

     – Це Син мій любий, якого я вподобав.


     Коли святкуємо Богоявлення – слухаємо про чудо Божої присутності, Божої відкритості до людини. Христос приходить до Івана, щоби здійснити хрещення. Однак Іванове хрещення визволяло від гріхів. Чи ж Ісус був грішним?

     Ісус насправді йде хреститися для того, щоб взяти на себе усі гріхи, від яких позбавлялись ті, хто каявся. І сьогодні з освяченням води Ісус пропонує нам відпустити все, що непокоїть і очистити себе зсередини.

     Свята вода – це не ритуальна річ, якою можна послужитись, не віруючи. Лише віра, щира молитва та довіра до Бога дають воді освячуючі властивості.

     Сьогодні Бог готовий з’явитися і почати змінювати кожного, хто готовий бути відкритим.

      

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.