Святе Письмо з розважанням на 18 лютого

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 18 лютого

     Перше послання до Коринтян 10, 23-28.

     23. Браття, все мені дозволене, але не все корисне; усе дозволене, але не все будує. 24. Ніхто хай не шукає для себе користи, але для другого. 25. Їжте все, що у м’ясника продається, нічого не турбуючися ради совісти; 26. Господня бо земля та її повнота. 27. Як хто з невіруючих вас запросить і ви згодилися піти, їжте все, що покладуть перед вами, зовсім не турбуючись ради совісти. 28. Але як хто вам скаже: «Це було жертвоване ідолам» – не їжте задля того, хто попередив вас, і задля совісти.

     Євангеліє від Луки 21, 8-9; 25-27; 33-36.

     8. Сказав Господь:

     – Глядіть, щоб вас не звели: бо багато хто прийдуть у моє ім’я і будуть казати: це я і – час наблизився. Не йдіть слідом за ними. 9. Коли почуєте про війни та розрухи, не бійтеся, бо треба, щоб перш це сталося, але кінець не зараз.

     25. І будуть знаки на сонці, місяці й на зорях, а на землі переполох народів, стривоження від реву моря та його хвиль. 26. Люди омертвіють від страху, очікуючи того, що на світ надійде, бо захитаються небесні сили. 27. Тоді побачать Сина чоловічого, що йтиме на хмарах зо силою і славою великою.

     33. Небо й земля пройдуть, слова ж мої не пройдуть.

     34. Вважайте на себе, щоб часом серця ваші не заскорузли від обжирства, пияцтва та життєвих клопотів, і щоб той день не впав на вас зненацька, 35. немов сітка, бо він прийде на всіх, які живуть на лиці всієї землі. 36. Будьте чуйні, отже, і ввесь час моліться, щоб ви могли уникнути всього того, що має збутися, і стати перед Сином чоловічим.

     _______________

     Багато художніх фільмів розказують нам, як врятуватися від всесвітніх катастроф. Біблія розповідає нам про події, яких не вдасться уникнути нікому: ні багатим, ні бідним, ні тим, що живуть в долинах, ні у високих горах, ні кімтливим, ні простим. “Стати перед Сином чоловічим” – це наш кінцевий пункт.

     “Захитаються небесні сили”. Як це буде? Ніхто не знає напевне, можна лише здогадуватися. Та боятися – марна справа, якщо не перетворювати цей страх у дію.

     Христос радить нам бути чуйними і весь час молитися. Це варто робити не тільки в очікуванні кінця світу, а я очікуванні власного, земного кінця.

     Сьогодні Апостол каже звертати увагу на те, що будує нас і уникати того, що нам некорисне. А як визначити, що саме є добрим? Іноді порадником може стати наш здоровий глузд, іноді – близька людина. Та найкраще й найпевніше постійно радитися з Богом у молитві. Тоді земне життя стане щоденним приготуванням до зустрічі зі Спасителем та буде справді радісним, бо ніщо не зможе стати для нас важливішим, ніж те, що дійсно вартує нашої уваги: наші стосунки з Богом, наші стосунки з самим собою та з тими, хто для нас дорогий.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.