Святе Письмо з розважаннями на 26 липня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 26 липня

     Перше Послання Апостола Павла до Корінтян 10, 12–22.

     12. Браття, кому здається, що він стоїть, нехай уважає, щоб не впав. 13. Вас не постигла ще спокуса понад людську силу. Бог вірний: він не допустить, щоб вас спокушувано над вашу силу, але разом із спокусою дасть вам змогу її перенести.

     14. Тому, мої улюблені, втікайте від ідолопоклонства.

     15. Я вам говорю як розумним: судіте самі, що кажу. 16. Чаша благословення, що ми благословляємо, хіба не є причастям крови Христа? Хліб, що ламаємо, не є причастям тіла Христа? 17. Тому що один хліб, ми многі – одне тіло, бо всі беремо участь у одному хлібі. 18. Гляньте на Ізраїля по тілу: хіба ті, що їдять жертви, не спільники з жертовником? 19. Що хочу цим сказати? Невже ідоложертовне є чимось? Або ідол є чимось? 20. Ні. Але те, що погани, коли що жертвують, то жертвують бісам, не Богові; я ж не хочу, щоб ви були спільниками бісів. 21. Не можете пити чаші Господньої і чаші бісівської; не можете бути учасниками столу Господнього і столу бісівського. 22. Чи нам призводити Господа до гніву ? Чи ми міцніші від нього ?

     Євангеліє від Матея 16, 20–24.

     20. В той час Ісус наказав учням, щоб вони нікому не казали, що він Христос.

     21. 3 того часу Ісус почав виявляти своїм учням, що йому треба йти в Єрусалим і там багато страждати від старших, первосвящеників та книжників, і бути вбитим, і на третій день воскреснути.

     22. Тоді Петро, взявши його набік, став йому докоряти:

     – Пожалій себе, Господи! Нехай це не станеться з тобою!

     23. Він обернувся і сказав Петрові:

     – Геть від мене, сатано! Ти мені спокуса, бо думаєш не про Боже, а про людське.

     24. Тоді Ісус сказав до своїх учнів:

     Коли хто хоче йти за мною, нехай зречеться себе самого, візьме хрест свій і йде за мною.


     Кр. 10, 21. “Не можете пити чаші Господньої і чаші бісівської; не можете бути учасниками столу Господнього і столу бісівського”.

     так, щоб десь завжди була „золота серединка“ чи „і вашим, і нашим“. Бо, хто може знати, як там далі складеться. Зрештою так і ходимо в церкву на Літургію, молимося зранку і ввечері, але на всякий випадок, „ну, точно не зашкодить“, воліємо застосувати якісь ще народні прикмети чи вірування.

     Хоча Господь першою дав нам Заповідь — „Нехай не буде в тебе інших Богів, окрім мене“. Так, незручно триматися лише одного краю, діяти радикально і виключно, як має бути, а не так, як зручно, пристосовуючи закон до певного випадку.

     Мусимо для себе зрозуміти, чим для нас є віра, ким для нас є Господь і наскільки саме Він є важливим у нашому житті, щоб не вишукувати нейтралітету, а мати чітку християнську позицію.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.