Святе Письмо з розважаннями на 25 серпня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 25 серпня

     Друге Послання Апостола Павла до Корінтян 7, 10-16.

     10. Браття, смуток задля Бога чинить спасенне каяття, якого не треба жалувати; а смуток цього світу чинить смерть. 11. Ось бо той смуток задля Бога, яку він викликав у вас старанність, яке виправдання, яке обурення, який страх, яке палке бажання, яку гордливість, яку відплату! Ви з кожного погляду показали свою невинність у цій справі. 12. А коли я писав вам, то не ради того, хто образив, ні ради ображеного, але щоб виявилася між вами перед Богом ваша дбайливість про нас. 13. Тому ми втішилися.

     До нашої ж утіхи, ще більше зраділи ми радістю Тита, що ви всі заспокоїли його дух. 14. Коли я був перед ним трохи похвалився вами, я не зазнав сорому. Але як ми завжди говорили вам правду, так і хвала наша перед Титом виявилась правдивою. 15. Серце його стає до вас ще прихильніше, коли він згадує послух усіх вас і як ви прийняли його зо страхом та тремтінням. 16. Радію, що можу на вас покластись у всьому.

     Євангеліє від Марка 2, 18-22.

     18. В той час учні Івана й фарисеї постили; і приходять до Ісуса та кажуть:

     – Чого учні Івана та учні фарисеїв постять, а твої не постять?

     19. Ісус відповів їм:

     – Чи можуть постити весільні гості, поки жених з ними? Поки жених з ними, вони не можуть постити. 20. Але настане час, коли в них візьмуть жениха, і тоді вони будуть постити за тих днів.

     21. – Ніхто не пришиває латки з сирового сукна до старої одежини, бо нова латка відірветься від старої одежини, і діра стане більшою. 22. І ніхто не наливає нового вина у старі бурдюки, бо вино прорве бурдюки, і пропаде вино й бурдюки, але нове вино вливають у нові бурдюки.


     Ми досить боляче реагуємо на якісь наші невдачі, думки сторонніх, тих, хто крізь призму власного світобачення оцінює нас чи наші дії. Це помножує якісь наші страхи чи невпевненість. І часто на догоду цим людям ми зраджуємо нашим принципам і акцентуємо свою увагу на тому, а щор подумають інші.

     Та ми мало переймаємося тим, як наші вчинки, поведінка чи взагалі спосіб життя відображають наше ставлення до Господа. Кожна людина має даровані таланти та далеко не кожен готовий розвивати їх, пам’ятаючи, що це дарунок від Господа. Якщо спробувати аналізувати все що робимо з думкою не про те, як це сприймуть сторонні, а чи не ображу Бога, то, зрештою, ми позбудемося тягарів від того, що хтось про мене подумає не так.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 6 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.