Святе Письмо з розважаннями на 12 вересня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 10 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 12 вересня

     Послання Апостола Павла до Галатів 2, 21 – 3, 7.

     21. Браття, я не відкидаю Божої благодаті: бо коли оправдання через закон, тоді Христос умер даремно.

     1. О нерозумні галати! Хто вас зачарував, вас, у яких перед очима був зображений Ісус Христос розп’ятий? 2. Одне лиш хочу від вас знати: чи ви прийняли Духа, виконуючи діла закону, чи тому що повірили проповіді? 3. Невже бо ви такі безглузді? Почавши духом, завершуєте тепер тілом? 4. Невже ви стільки терпіли марно? Коли б лиш марно! 5. Чи той, хто дає вам Духа і творить чудеса між вами, робить це завдяки ділам закону, чи тому що ви повірили проповіді? 6. Як Авраам увірував у Бога, і це було зараховано йому за оправдання, 7. знайте, що ті, що мають віру – правдиві діти Авраама.

     Євангеліє від Марка 6, 1-7.

     1. Одного разу прийшов Ісус у свою батьківщину, і слідом за ним пішли його учні. 2. Як же настала субота, він почав навчати у синагозі; багато з тих, що його слухали, дивувалися, кажучи:

     – Звідкіль оте в нього? Що то за мудрість, що йому дана, і такі чуда, що діються його руками? 3. Хіба він не тесля, син Марії, брат Якова, Йосифа, Юди та Симона? І сестри його – хіба не тут між нами?

     4. І брали йому це за зле. Але Ісус промовив до них:

     – Нема пророка без пошани, як тільки у своїй країні, між власною родиною та у своєму домі. 5. І не міг зробити там ніякого чуда, лише вилікував деяких недужих, поклавши на них руки; 6. І дивувався їх невірству. І ходив кругом по селах і навчав.

     7. Покликав він дванадцятьох і став їх посилати по двох, даючи їм владу над нечистими духами.


     Про марні терпіння ми часто чуємо в нашому повсякденному житті. Щоденно доводиться переживати різні труднощі — комусь більші, які ламають життя, комусь менші, але надокучливі. Та завжди жевріє надія — „завжди так не буде“, „найтемніша ніч перед світанком“, „все має свій початок і завершення“…

     Та, якщо наші сподівання не здійснюються в тій мірі, як очікували, то розпач роз’їдає душу: невже це все даремно.

     Та щоразу, коли нас мучать такі болючі думки, аналізуймо своє життя з погляду Христової жертви. Він помер на хресті для відкуплення кожного з нас від гріхів і, щоб ми мали можливість жити вічно. То ж чи наше життя, наші вчинки не викликають думки — невже Христові муки і смерть були даремними?

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 10 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.