Святе Письмо з розважаннями на 4 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 18 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 17 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 16 травня
    • Святе Письмо з розважаннями на 4 жовтня

     Послання Апостола Павла до Ефесян 5, 25-33.

     25. Браття, любіть своїх жінок, як Христос возлюбив Церкву й видав себе за неї, 26. щоб її освятити, очистивши купіллю води зо словом, 27. щоб поставити поруч себе Церкву у славі, без плями або зморшки або чого подібного, але щоб вона була свята й непорочна. 28. Так і чоловіки повинні любити своїх жінок, як своє тіло; бо хто любить свою жінку, себе самого любить. 29. Ніхто ніколи свого тіла не ненавидів, але він його годує і піклується ним, як Христос Церквою, 30. бо ми члени його тіла. 31. Тому покине чоловік свого батька й матір, і пристане до своєї жінки, і обоє будуть одне тіло. 32. Це велика тайна; але кажу це про Христа і про Церкву. 33. Тому нехай кожний з вас зокрема любить свою жінку так, як себе самого; а жінка нехай поважає чоловіка.

     Євангеліє від Луки 4, 1-15.

     1. В той час Ісус, повний Духа Святого, вернувся з-над Йордану, і Дух повів його в пустиню, 2. де сорок день його спокушав диявол; і протягом тих днів Ісус не їв нічого. Коли ж вони кінчились, він зголоднів.

     3. Диявол йому каже:

     – Якщо ти Син Божий, скажи цьому каменеві, щоб став хлібом.

     4. Ісус озвавсь до нього:

     – «Написано, що не самим лише хлібом житиме людина.

     5. Тоді диявол вивів його високо, показав йому в одну мить усі царства світу 6. і сказав до нього:

     – Я дам тобі всю цю владу і славу їхню, бо вона мені була передана, і я даю її, кому захочу. 7. І коли ти поклонишся передо мною, вся твоя буде.

     8. Ісус у відповідь сказав до нього:

     – Написано: ти будеш поклонятись Господеві, Богові твоєму, і йому єдиному служити.

     9. Потім він повів його в Єрусалим, поставив на крилі храму і сказав до нього: – Коли ти Син Божий, кинься звідсіль додолу; 10. писано бо: він ангелам своїм велітиме про тебе, щоб тебе зберігали; 11. і вони знімуть тебе на руки, щоб ти не спіткнувсь ногою об камінь.

     12. Ісус озвавсь до нього:

     – Сказано: не спокушатимеш Господа, Бога твого.

     13. І кінчивши всі спокуси, диявол відійшов від нього до якогось часу.

     14. Ісус у силі Духа вернувся в Галилею, і чутка про нього рознеслась по всій околишній країні. 15. Він навчав по всіх їхніх синагогах, і всі його хвалили.


     Лк. 4.3: “Якщо ти Син Божий, скажи цьому каменеві, щоб став хлібом”

     „Якщо ти є, Господи, дай мені знак!“, „Боже, якщо мене чуєш, поможи…“, „Як Ти міг таке допустити, Боже, невже не бачив цього“… Знайомо? Ці слова часто повторюють щирі християни, бо ті, хто не вірять не звертаються до Бога.

     „Господи, почуй“ — вже ці слова свідчать про слабку віру і неусвідомлення Його всюдисущності, всеприсутності і постійної опіки.

     Ми постійно потребуємо доказів чогось — „не повірю, доки не побачу“. Хоча, ще кажуть: „не вір своїм очам“. Бо схибити може кожен. Вірити треба не очима, які бачать чи вухами, які чують, або руками, які можуть доторкнутися, а серцем і душею. Вір має бути вище понад усі наші фізичні сприйняття. Тоді й наші молитви матимуть інший зміст: „Боже, я знаю, що чуєш мене“, „Господи, я щохвилинно відчуваю Твою опіку“, „Дякую Тобі, Боже, що завжди ведеш мене“.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 18 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 16 травня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.