Святе Письмо з розважанням на 12 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 12 жовтня

     Послання Апостола Павла до Филип’ян 1, 20-27.

     20. Браття, надіюся, що не буду осоромлений ні в чому, а, навпаки, я цілком певний, що нині, як і завжди, Христос буде возвеличений у моїм тілі чи то моїм життям, чи смертю.

     21. Для мене бо життя – Христос, а смерть – прибуток, 22. Однак коли живу в цім смертнім тілі, можу ще корисно працювати; та що вибрати, не знаю. 23. Тягне бо мене на обидва боки: хотілося б мені померти, щоб із Христом бути, бо так багато краще; 24. але для вас більше потрібно, щоб я лишився в тілі. 25. Знаю певно, що зостанусь живим і пробуватиму з усіма вами для поступу вашого й радости у вірі, 26. щоб через мене ваша хвала збільшувалась у Христі Ісусі завдяки моєму поворотові до вас.

     27. Тільки поводьтеся достойно євангелія Христового.

     __________

     Євангеліє від Луки 6, 12-19.

     12. В той час вийшов Ісус на гору молитись і провів усю ніч на молитві до Бога. 13. А як настав день, покликав своїх учнів і вибрав з них дванадцятьох, яких назвав апостолами: 14. Симона, якого назвав Петром, Андрія, його брата, Якова, Івана, Филипа, Вартоломея, 15. Матея, Тому, Якова, сина Алфея, Симона на прізвище Зилота, 16. Юду, сина Якова та Юду Іскаріота, що став зрадником.

     17. Зійшовши з ними, він став на рівнім місці; була там велика сила його учнів і людей вельми багато з Юдеї та з Єрусалиму, і з побережжя Тиру та Сидону. 18. Вони прийшли слухати його й оздоровитись від своїх недуг; і всі ті, що їх мучили нечисті духи, теж оздоровлялись. 19. Увесь народ намагався його торкнутися, бо сила виходила з нього й усіх оздоровляла.

     __________

     Якби всі люди, що роблять вибір кадрів, на роботі чи навіть на державних виборах, молилися напередодні цілу ніч – мабуть, у нас в країні всі би були на своєму місці :)

     Насправді, перед Ісусом Христом був дуже серйозний вибір: ці 12 мужів отримували завдання донести Добру Новину всьому людству. Уявляєте, всього 12 людей – на всіх нас, в тому числі й тих, які народяться через майже 2000 років. Вони мали усе добре зрозуміти, жити за заповідями Христа і передати – як словами, текстами, так і своїм прикладом – це послання по всіх усюдах.

     Насправді кожна людина має свою велику місію від Бога. Своє покликання. Та ми іноді якось дивно обираємо собі місце навчання, професію, роботу. Так ніби то не наше життя, а чиєсь чуже.  І ми його для чогось живемо. Так, є менш кваліфікована праця і така, яка вимагає років, а то й десятиліть навчання і вправляння. Але все ж є те, що ми робимо за покликанням, розбудовуючи навколо себе щось хороше, і те, що будує навколо нас тільки чвари й незгоди: наші внутрішні або й з іншими людьми.

     Бог – найкращий у світі кадровик. Якщо ми слухатимемося Його – то отримаємо саме те, до чого якнайкраще здібні. А якщо нам доведеться набирати людей на роботу чи на служіння в органах влади – то саме за Його порадою ми зробимо найкращий вибір, розгледівши в потрібній людині саме ті риси.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]