Святе Письмо з розважанням на 24 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 24 жовтня

     Послання Апостола Павла до Колосян 1, 1-2; 7-11.

     1. Павло, Божою волею, апостол Христа Ісуса, та брат Тимотей 2. святим у Колоссах і вірним братам у Христі: благодать вам і мир від Бога, Отця нашого.

     7. Ви навчилися від Епафра, нашого любого товариша по службі, який для вас вірний Христів слуга. 8. Він виявив нам вашу духовну любов.

     9. Тому ми з того дня, коли це почули, не перестаємо за вас молитися та просити, щоб ви дійшли до повного пізнання волі Божої в усякій мудрості та духовнім розумінні, 10. щоб вам жити життям, достойним Господа, і подобатися йому в усьому, приносячи плід у всякому доброму ділі й зростаючи у пізнанні Бога, 11. укріплені всякою силою завдяки його славній потузі, щоб осягнути всяку витривалість і довготерпеливість із радістю.

     __________

     Євангеліє від Луки 8, 1-3.

     1. Одного разу проходив Ісус через міста та села, проповідуючи й звіщаючи добру новину про царство Боже. З ним були дванадцять 2. і деякі жінки, що були оздоровлені ним від злих духів і недуг: Марія, звана Магдалина, з якої вийшло сім бісів, 3. Іванна, жінка Хузи, Іродового урядовця, Сусанна та багато інших, що їм помагали зо своїх маєтків.

     __________

     Щоб вам жити життям, достойним Господа

     Ці слова такі наче трохи пафосні, для “дуже порядних людей”, але це лише на перший погляд.

     Кожен із нас є дитиною своїх батьків. Якщо батьки щиро старалися добре нас виховати, дати нам усе найкраще, то принаймні у зрілому віці ми розуміємо, що варто своєю поведінкою виявити пошану до того всього хорошого. Коли діти добрі й коли дітям добре – батьки радіють.

     Так само наш творець, наш Небесний Тато. Він дав кожному з нас якнайкращі задатки. Виховує нас щодня – і ми, якщо постараємося, можемо це відчувати! Він не “ходить на роботу”, не “віддає нас у дитячий садок”. Він – Всемогутній – тож постійно біля нас. І бажає нам добра й щастя більше, ніж найбільш люблячі батьки! І радіє, коли ми добрі й коли нам добре. Це і є життя, достойне Господа. Це деколи непросто, але можливо і дуже природно – бути щасливим заради Того, хто так про нас дбає.

      

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 14 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 12 червня
     • Оціни

      [ratemypost]