Святе Письмо з розважанням на 26 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 26 жовтня

     Послання Апостола Павла до Колосян 1, 24-29.

     24. Браття, радію скорботам за вас і доповняю на моїм тілі те, чого ще бракує стражданням Христовим для його тіла, тобто Церкви, 25. якої я став слугою, згідно з розпорядженням Божим, даним мені ради вас, щоб звіщати вповні між вами слово Боже, 26. ту тайну, скриту від віків і родів, але яка тепер явна для його святих. 27. Їм Бог зізволив об’явити, яке величне багатство цієї тайни між поганами, тобто – Христос між вами, надія слави. 28. Його ми проповідуємо, настановляючи кожну людину та повчаючи в усякій мудрості, щоб зробити досконалою у Христі кожну людину. 29. Ось чому труджуся, змагаючись його силою, яка діє в мені потужно.

     __________

     Євангеліє від Луки 9, 7-11.

     7. В той час Ірод четверовласник почув про Ісуса і збентежився, бо деякі казали, що то Іван воскрес із мертвих, 8. інші ж – що Ілля явився, а ще інші, – що якийсь пророк із давніх устав з мертвих. 9. Ірод сказав:

     – Іванові я відтяв голову. Хто ж це такий, що я про нього оце чую?

     І намагався побачити його.

     10. Апостоли ж, вернувшися, розповіли йому про те, що зробили. Тоді він узяв їх і пішов осторонь у напрямі міста, що зветься Витсаїда. 11. Люди, довідавшись про те, пішли слідом за ним. Він їх прийняв і говорив їм про царство Боже та оздоровляв тих, що потребували того.

     __________

     Щоб зробити досконалою у Христі кожну людину

     Досконалість – це трохи складно. Кожен із нас бореться щодня із самим собою. Кожен має залежності, пристрасті, нестримності, нехай маленькі. Але це не привід опускати руки  казати “все, не бути мені досконалим”. Просто так є: якщо над чимось працюєш систематично, воно не зовсім безболісно, але все ж рухається вперед. Так є і з добрими звичками, і з поганими. Можна дещо пробувати різко міняти, а можна поступово викорінювати щось таке, що найбільше зараз у нас нас бентежить. І навіть не помітимо, як одного дня станемо ще вільнішими. Головне – не покладатися на самих себе, а невтомно просити підтримки в молитві до Бога. І тоді точно все вдасться.

     Деякі казали, що то Іван воскрес із мертвих, 8. інші ж – що Ілля явився, а ще інші, – що якийсь пророк із давніх устав з мертвих.

     А що ми кажемо про Ісуса? Ким Він є для нас? Чи так вже легко нам прийняти думку, що Він – Месія, Син Божий, Бог-Син?

     Віра – це не щось, що можна здобути виключно зусиллями розуму. Віра – це дар, як казав Блаженніший Любомир Гузар: “Тому, коли приходить момент сумнівів, кожен повинен сказати: “Господи, я хочу вірити. Поможи мені”.”

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
     • Оціни

      [ratemypost]