Святе Письмо з розважаннями на 15 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважаннями на 15 листопада

     Перше Послання Апостола Павла до Солунян 4, 1-12.

     1. Браття, просимо вас і благаємо в Господі Ісусі: як ви від нас навчилися, як треба жити, щоб бути угодним Богові, і як ви вже живете, так поступайте наперед дедалі більше. 2. Ви бо знаєте, які накази ми дали вам від Господа Ісуса. 3. Така бо воля Божа: святість ваша – щоб ви стримувались від розпусти, 4. щоб кожний з вас умів тримати своє тіло у святості й пошані, 5. не в похотливій, як погани, що не знають Бога; 6. не чиніть насильства ні кривди в цій справі своєму братові, бо Господь за все те відплачує, як ми про це вам уже казали та свідчили. 7. Бо Бог нас покликав не до нечистоти, але до святости. 8. Тому, отже, хто на це не вважає, той не чоловіка зневажає, але Бога, що дає нам свого Святого Духа.

     9. Що ж до братньої любови, ви не потребуєте, щоб до вас писати: самі бо ви навчилися від Бога любити один одного 10. і це чините супроти всіх братів по всій Македонії. Та ми благаємо вас, брати, простувати в цьому наперед дедалі більше. 11. Старайтеся пильно жити спокійно, займатися кожен своїми справами та працювати власними руками, як ми вам були сказали; 12. і щоб ви поводилися чесно супроти тих, що зовні, і ні в чому не зазнавали нестачі.

     Євангеліє від Луки 11, 42-46.

     Сказав Господь до юдеїв, які до нього прийшли:

     42. Горе вам, фарисеї, бо ви даєте десятину з м’яти, рути та всякої городини, але занедбуєте правосуддя й любов Божу! І це треба було робити, і того не лишати.

     43. Горе вам, фарисеї, що любите перші місця в синагогах та привітання на майданах.

     44. Горе вам, бо ви – немов гроби непомітні, по яких люди зверху ходять і не знають того.

     45. Озвавсь тоді один із законовчителів:

     – Учителю, кажучи це, ти й нас ображаєш.

     46. Він відповів:

     – Горе й вам, законовчителям, бо ви накладаєте на людей тягарі, які важко носити, самі ж до тих тягарів і пальцем не доторкаєтеся.


     1 Сл. 4,3: “Така бо воля Божа: святість ваша”

     Зараз багато-хто дотримується принципів чистоти. Перш за все — мінімалізація речей, очищення приміщень від всього зайвого, щоб був простір для себе. Вишуканий одяг, коли нема нічого зайвого, все гармоніює. Макіяж і зачіска мають пасувати і виглядати максимально природними. Прагнемо до досконалості.

     Та поміж тим далеко не завжди приділяємо стільки ж часу духовній чистоті, вивільненню часу і простору в своєму житті для Господа. Воліємо сприймати це лише як данину традиції, а не постійну потребу чи обов’язкову складову нашого життя.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]

        

       Коментарі