Святе Письмо з розважанням на 24 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 24 листопада

     Друге Послання Апостола Павла до Солунян 3, 6-18.

     6. Браття, наказуємо вам в ім’я Господа нашого Ісуса Христа уникати кожного брата, який живе в ледарстві, не за переданням, що ви прийняли. 7. Самі бо знаєте, як треба нас наслідувати: ми бо не були ледачими між вами 8. і не їли ні в кого дармо хліба, але вдень і вночі тяжко та гірко працювали, щоб не бути тягарем нікому з вас. 9. Не щоб ми не мали на це права, але щоб дати вам зразок, як нас наслідувати. 10. Бо коли ми були у вас, ми вам наказували: як хто не хоче працювати, хай не їсть.

     11. Бо чуємо, що деякі у вас живуть у ледарстві й не роблять нічого, лиш байдикують. 12. Таким наказуємо й велимо Господом нашим Ісусом Христом спокійно працювати і їсти хліб, що самі заробили. 13. Ви ж, брати, не втомлюйтеся добро чинити.

     14. Коли хто не послухається нашого слова, що в цім листі, затавруйте такого й не приставайте з ним, щоб його засоромити. 15. Однак за ворога його не вважайте, лише наставте як брата.

     16. Сам же Господь миру нехай дасть вам мир завжди й усяким способом. Господь – з усіма вами.

     17. Привіт моєю, Павловою, рукою. Це знак у кожнім моїм посланні, так пишу.

     18. Благодать Господа нашого Ісуса Христа з усіма вами.

      

     Євангеліє від Луки 13, 31-35.

     31. В той час приступили до Ісуса деякі фарисеї і сказали йому:

     – Вийди і йди звідси, бо Ірод хоче тебе вбити.

     32. Він сказав їм:

     – Ідіть і скажіть тому лисові: ось виганяю бісів і зціляю сьогодні й завтра, третього ж дня скінчуся. 33. Однак сьогодні, завтра й ще наступного дня я мушу простувати далі, бо не годиться, щоб пророк загинув поза Єрусалимом.

     34. Єрусалиме, Єрусалиме, що вбиваєш пророків і каменуєш посланих до тебе! Скільки разів я хотів зібрати твоїх дітей, мов квочка своїх курчат під крила, та ви не хотіли! 35. Ось лишається вам ваш дім. Кажу вам: не побачите мене, аж поки не настане день, коли скажете: благословен, що приходить в ім’я Господнє!


     Як багато проблем у нашому житті пов’язані із професійною реалізацією. Всі люди – соціальні і покликані для того, щоб за своє життя використати отримані ресурси задля добра. Однак все це в теорії. Щоденна практика, на жаль, часто буває гіркою.

     Нерідко, особливо в умовах постійної економічної нестабільності, спотворюється ідеал того, як би ми мали працювати. Недоотримавши зарплату через “сумнівні” відрахування, бачачи несправедливість керівників, колег, кожен з нас рано чи пізно задумується, чи варто працювати так, як я працюю. Кому потрібні мої зусилля, які ніколи не будуть належно оцінені.

     Однак і всупереч усьому наше щоденне щастя значно залежить від того, що ми робимо. І свою роботу варто любити, щоб не відбувати муки ще тут, на землі.

     Бо всі ми різні і всім нам слід відчувати, що ми потрібні і корисні. Ледарювання рано чи пізно приведе до деградації особи. Бо є якась наша частинка всесвітніх завдань, і Бог на нас розраховує!

      

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]