Святе Письмо з розважаннями на 28 січня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважаннями на 28 січня

     Друге Послання Апостола Павла до Тимотея 3, 10-15.

     10. Сину Тимотею, ти пішов слідом за мною в моїй науці, моїй поведінці, моїй настанові, вірі, довготерпеливості, любові, постійності, 11. у переслідуваннях, у стражданнях, які були спіткали мене в Антіохії, в Іконії та в Лістрі; всі ці переслідування я переніс на собі, і від усіх них Господь мене визволив. 12. Та й усі, що побожно хочуть жити у Христі Ісусі, будуть переслідувані. 13. А лихі люди й дурисвіти будуть дедалі більше поступати у злому, зводячи інших, і самі зведені.

     14. Ти ж тримайся того, чого навчився і в чому переконався. 15. Відаєш бо, від кого ти навчився, і вже змалку знаєш Святе писання, яке може тебе зробити мудрим на спасіння вірою у Христа Ісуса.

     Євангеліє від Луки 18, 10-14.

     Сказав Господь притчу оцю:

     10. – Два чоловіки увійшли в храм молитись: один був фарисей, а другий – митар. 11. Фарисей, стоячи, молився так у собі:

     – Боже, дякую тобі, що я не такий, як інші люди: грабіжники, неправедні, перелюбці, або як оцей митар. 12. Пощу двічі на тиждень, з усіх моїх прибутків даю десятину.

     13. А митар, ставши здалека, не смів і очей звести до неба, тільки бив себе в груди, кажучи:

     – Боже, змилуйся надо мною грішним!

     14. Кажу вам: цей вернувся до свого дому виправданий, але не той; бо кожний, хто несеться вгору, буде принижений, а хто принижується, буде вивищений.


     Нам здається, що так просто бути християнами. Ми часто не просто не звертаємо увагу на те, що маємо можливість відкрито говорити про свою віру в Господа, а навіть ігноруємо це. Все, наче, й так зрозуміло — охрещені, час до часу відвідуємо храм, молимося періодично, святкуємо всі найбільші церковні празники…

     Та чи таким має бути наше християнство? Чи такою є правдива віра?

     В часи найбільших небезпек, в роки переслідування нашої Церкви, вистоювали в своїй вірі лише найсильніші, лише ті, хто справді був переконаний у тому, що роблять. Вони знали, що „усі, що побожно захочуть жти у Христі — будуть переслідуваними“.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.