Святе Письмо з розважанням на 5 липня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважанням на 5 липня

     Перше Послання Апостола Павла до Корінтян 3, 18-23.

     18. Браття, нехай ніхто себе не зводить. Як кому з вас здається, що він мудрий у цьому віці, хай дурним стане, щоб зробитися мудрим, 19. бо мудрість цього світу – глупота в Бога. Написано бо: Він ловить мудрих їхніми хитрощами; 20. і ще:

     Господь знає думки мудрих,
     що вони марні.

     21. Тому нехай ніхто не покладає своєї хвали в людях; усе бо ваше: 22. чи то Павло, чи Аполлос, чи Кифа, чи світ, чи життя, чи смерть, чи теперішнє, чи майбутнє – усе ваше, 23. ви ж Христові, а Христос Божий.

     Євангеліє від Матея 13, 36-43.

     36. В той час, коли Ісус прийшов додому, підійшли до нього його учні й кажуть:

     – Виясни нам притчу про кукіль, що на полі.

     37. Він у відповідь сказав їм:

     – Той, хто сіє добре зерно – це Син чоловічий; 38. поле – це світ; добро зерно – це сини царства; кукіль – це сини лукавого; 39. ворог, що його посіяв – це диявол; 40. жнива – це кінець світу; женці – це ангели. Так, як збирають кукіль і в вогні палять, так само буде при кінці світу: 41. Син чоловічий пошле своїх ангелів, які зберуть із його царства всі спокуси й тих, що чинять беззаконня, 42. і кинуть їх до вогненної ночі: там буде плач і скрегіт зубів. 43. І тоді праведні засяють, як сонце, в царстві Отця свого.


     Мт. 13:43 “І тоді праведні засяють, як сонце, в царстві Отця свого”

     Уяви, що ти прокидаєшся зранку з усвідомленням, що в тебе все – чудово! Твоє життя наповнене радістю, ти маєш чим радіти, знаходиш безліч причин ділитися цією радістю з іншими.

     А ще, ти маєш за що дякувати і розповідати іншим, що Він розвіяв усі твої страхи, усі переживання взяв на себе, подбав про твоє майбутнє. А тобі для цього треба лише йти за Ним.

     А тепер проаналізуй своє життя. Переконана, ти маєш, чим радіти, маєш за що дякувати і знайдеш, чим поділитися з іншими, щоб і вони усвідомили своє щастя.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.