Святе Письмо з розважаннями на 11 липня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 11 липня

     Перше Послання Апостола Павла до Корінтян 7, 12-24.

     12. Браття, коли який брат має невіруючу жінку і вона погоджується з ним жити, нехай її не відпускає. 13. І коли яка жінка має невіруючого чоловіка і цей погоджується з нею жити, нехай не відпускає чоловіка. 14. Невіруючий бо чоловік освячується жінкою, і невіруюча жінка освячується братом. Інакше ваші діти були б нечисті, однак вони святі. 15. Коли ж невіруючий хоче розлучитися, нехай розлучається; брат чи сестра не зв’язані в такім випадку; Бог покликав нас жити в мирі. 16. Звідки ти знаєш, жінко, чи спасеш свого чоловіка? Або ти, чоловіче, звідки знаєш, чи спасеш жінку?

     17. А втім, хай кожний так поводиться, як уділив йому Господь та як Бог кожного покликав. Так я наказую по всіх Церквах. 18. Як хто був покликаний обрізаним, хай того не цурається, і як покликаний у необрізанні, хай не обрізується. 19. Обрізання ніщо, і необрізання ніщо, але – дотримування заповідей Божих.

     20. Кожний нехай зостанеться у тому стані, в якому Бог його покликав. 21. Рабом тебе поликано? Не журися. Навіть коли можеш стати вільним, старайся використати твій стан рабства, 22. бо покликаний у Господі раб – визволенець Господній. Так само й вільний, якого поликано – раб Христа. 23. Ви куплені за високу ціну. Не ставайте рабами людей. 24. Хай кожний, брати, перед Богом лишиться у стані, в якому був покликаний.

      

     Євангеліє від Матея 14, 35 – 15, 11.

     35. В той час, пізнавши Ісуса, люди землі генезаретської розголосили по всій тій околиці вістку про нього. І принесли до нього всіх недужих і 36. просили його, аби тільки приторкнутись їм до краю його одягу. І скільки їх доторкалося, одужували.

     1. Тоді приступили до Ісуса фарисеї та книжники Єрусалиму й кажуть:

     2. – Чому твої учні порушують передання старших не миють рук, коли споживають страву?

     3. А він у відповідь сказав їм:

     – А ви чого порушуєте заповідь Божу вашим переданням? 4. Бог бо заповів: шануй батька твого й матір. І далі: хто проклинає батька-матір, хай буде караний на смерть. 5. А ви кажете: хто скаже батькові чи матері добро, яким би я міг помогти вам, є дар Божий, 6. той може не шанувати свого батька чи матір свою. Так вашим переданням ви усуваєте заповідь Божу. 7. О лицеміри! Добре про вас пророкував був Ісая: 8. Народ цей устами мене поважає, а серце їхнє далеко від мене. 9. Та вони марно мене шанують, навчаючи людських наказів.

     10. І прикликавши людей, сказав їм: – Слухайте іі розумійте! 11. Не те, що до уст входить, сквернить людину, а те, що з уст виходить, те сквернить людину.


     Народ цей устами мене поважає, а серце їхнє далеко від мене. 

     Не варто обманювати себе, коли вважаємо, що бути християнином – це тільки приходити щоразу на Літургію і побожно себе поводити.

     Цього, на жаль, замало, особливо, коли немає глибини і усвідомлення своєї віри: для чого я це роблю?

     У чому моя віра? Чи те, що я говорю – це і справді вияв того, що всередині, чи лише поведінки “як годиться”.

     Ми часто забуваємо, що віра – це не зовнішній атрибут, а дуже глибинна потреба нашої душі. Те, що здатне живити нас. Не обгортка, а суть.

     Бог бачить наші душі. Від кого ми хочемо щось приховати?

      

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.