Святе Письмо з розважанням на 16 липня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважанням на 16 липня

     Перше Послання Апостола Павла до Корінтян 9, 13-18.

     13. Браття, хіба не знаєте, що ті, які працюють коло святого, їдять із святого і ті, які служать жертовникові, мають частку з жертовника? 14. Так само й Господь велів тим, що проповідують Євангеліє, з Євангелія жити.

     15. Та я не користався тим і не тому пишу, щоб було так зо мною. Волію бо скорше вмерти, ніж щоб хто відібрав у мене ту мою славу. 16. Бо коли я проповідую Євангеліє, нема мені від того слави, бо це мій обов’язок. І горе мені, коли б я не проповідував Євангелія. 17. Коли б я робив це добровільно, я мав би нагороду; коли ж це не з власної волі, я виконую доручену роботу. 18. Яка ж тоді для мене нагорода? Та, що, проповідуючи Євангеліє, я його викладаю даром, щоб не користатися правом, яке маю з Євангелія.

     Євангеліє від Матея 16, 1-6.

     1. В той час приступили до Ісуса фарисеї та садукеї, і, спокушаючи його, просили, щоб показав їм знак з неба. 2. А він у відповідь сказав їм: – Як настане вечір, ви кажете: буде гарна погода, бо червоне небо; 3. а вранці: сьогодні буде негода, бо небо щось червонясто похмуре. То вигляд неба ви вмієте розпізнавати, а знаків часу ви не здатні розпізнавати? 4. Рід лукавий і перелюбний шукає знаку, але знаку йому не дасться, хіба що знак Йони.

     І покинув їх і пішов звідти.

     5. Коли перепливали учні на той бік, забули взяти хліба. 6. Ісус сказав їм:

     – Глядіть, бережіться закваски фарисейської і садукейської.


     Мт.16:3 “То вигляд неба ви вмієте розпізнавати, а знаків часу ви не здатні розпізнавати?”

     Сьогодні лише лінивий не говорить про те, як стрімко розвивається світ. Як багато змінилося не те, що за десять років, а й за рік-два. Ми прогресуємо і це – чудово! Вишукуємо, як зробити життя простішим, цікавішим, як продовжити життя, боротися з різними хворобами…

     Та поміж тим усім ми не надто зважаємо на духовні цінності, на своє християнство. Чомусь здається, що тут ми не зможемо досягти нічого нового, тож і не шукаємо шляхів для розвитку  і прогресу. Хоча саме зараз, коли світ не лише стрімко розвивається, а й стрімко падає у своїй духовності, ми мали б свідчити, що лише через своє духовне, християнське збагачення зможемо зберегти призначення, дане Богом.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 5 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.