Святе Письмо з розважаннями на 18 серпня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
 • Останні слова Ісуса в Біблії
 • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 18 серпня

     Друге Послання Апостола Павла до Корінтян 1, 1-7.

     1. Павло, з волі Божої апостол Христа Ісуса, і брат Тимотей, Церкві Божій, що в Коринті, з усіма святими в усій Ахаї: 2. благодать вам і мир від Бога, Отця нашого і Господа Ісуса Христа.

     3. Благословен Бог і Отець Господа нашого Ісуса Христа, Отець усякого милосердя і Бог усякої втіхи, 4. що втішає нас у всім нашім горі, щоб ми могли втішити тих, які у всяких скорботах, тією втіхою, якою Бог нас самих утішає. 5. Бо як маємо в собі Христових страждань повну ущерть міру, так і маємо через Христа повну ущерть міру утішення. 6. Отже, чи терпимо скорботи, воно на вашу втіху та спасіння; чи втішаємось, воно теж на вашу втіху, і це дає вам силу переносити терпеливо ті страждання, які ми терпимо. 7. Наша надія на вас повна, бо знаємо, що так само, як маєте участь у стражданнях, так матимете й у радощах.

     Євангеліє від Матея 21, 43-46.

     43. Сказав Господь юдеям, що до нього прийшли: відніметься від вас царство Боже й дасться народові, що буде приносити плоди його. 44. Хто впаде на цей камінь, розіб’ється, а на кого він упаде, того роздушить.

     45. Почувши ці притчі, первосвященики й фарисеї зрозуміли, що він про них говорить. 46. І намагалися схопити його, та боялися людей, бо ті мали його за пророка.


     Християнин – радісний навіть тоді, коли його життя сповнене багатьох випробувань.

     Бо насправді реальність буває дуже жорстокою: фінансові проблеми, сімейні конфлікти, професійні незгоди. І все це дуже часто навалюється водночас.

     Однак ми, мабуть, навіть не здогадуємось, як багато можемо, якщо розумітимемо, що наша сила – в Господі, в Його всемогутності.

     Бог рахує кожну сльозу на наших обличчях. І у моменти, коли переживаємо здавалось би нестерпні втрати чи біди, Господь завжди поруч, співпереживає із нами.

     Не забуваймо запрошувати Бога не лише, коли складно, але й коли радісно – бо все на світі з волі Творця.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 4 грудня
    • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.