Святе Письмо з розважанням на 11 серпня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 18 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 17 червня
 • Святе Письмо з розважанням на 16 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 11 серпня

     Перше Послання Апостола Павла до Корінтян 1, 3-9.

     3. Браття, благодать вам і мир від Бога, Отця нашого, і Господа Ісуса Христа.

     4. Завжди дякую за вас моєму Богові, за благодать Божу, що була вам дана в Христі Ісусі, 5. бо ви в ньому збагатились усім – усяким словом і всяким знанням: 6. Христове свідоцтво утвердилося серед вас 7. так, що не бракує жодного дару ласки вам, що очікуєте об’явлення Господа нашого Ісуса Христа, 8. який і укріпить вас до кінця, щоб ви були бездоганними в день Господа нашого Ісуса Христа. 9. Вірний Бог, що вас покликав до співучасти зі своїм Сином Ісусом Христом, Господом нашим.

     Євангеліє від Матея 19, 3-12.

     3. Того часу приступили до Ісуса фарисеї, і, спокушаючи його, спитали:

     – Чи можна чоловікові відпустити свою жінку з якої-будь причини?

     4. Він відповів їм:

     – Хіба ви не читали, що Творець від початку сотворив їх, чоловіка і жінку, 5. і мовив: тому покине чоловік батька й матір і пристане до своєї жінки, і вони будуть двоє одно тіло, 6. так що вони не будуть більше двоє, лиш одне тіло. Що, отже, Бог злучив, людина хай не розлучає.

     7. Кажуть вони до нього:

     – Чому ж тоді Мойсей велів дати розвідний лист і відпустити її?

     8. Він сказав їм:

     – Задля жорстокости сердець ваших Мойсей дозволив вам відпускати жінок ваших; спочатку ж не було так.

     9. А я кажу вам: хто відпускає свою жінку – за винятком розпусти – і жениться з іншою, той чинить перелюб; і хто жениться з розведеною, чинить перелюб.

     10. Кажуть до нього учні:

     – Коли така справа чоловіка з жінкою, то ліпше не женитись.

     11. Він відповів їм:

     – Не всі розуміють це слово, лише ті, кому дано. 12. Бувають бо скопці, що з матірнього лона такими народились; бувають і скопці, яких люди оскопили; бувають і скопці, що самі себе оскопили задля царства небесного.

     Хто може збагнути, нехай збагне.


     Мт. 19, 5: “Покине чоловік батька й матір і пристане до своєї жінки, і вони будуть двоє одно тіло, так що вони не будуть більше двоє, лиш одне тіло. Що, отже, Бог злучив, людина хай не розлучає”

     Найперше, до чого закликає цей біблійний вірш – це до поваги. До почуттів, до рішення бути разом, до того, що чоловік і жінка об’єдналися під Божим благословенням.

     Нині питання поваги до сім’ї перебуває під особливою загрозою. І справа не лише в необдуманих чи поспішних рішеннях, а саме у небажанні проявити повагу до почуттів іншої людини. Та важливо пам’ятати слова Ісуса – “Що Бог злучив, людина хай не розлучає”. Якщо керуватися цією думкою, то не виникатиме ані спокуси зневажити дану обіцянку, ані стати причиною для зневаги шлюбу.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 18 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 16 червня
     • Оціни

      [ratemypost]