Святе Письмо з розважанням на 13 серпня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 серпня

     Друге Послання Апостола Павла до Корінтян 5, 10-15.

     10. Браття, всім нам треба явитися перед судом Христовим, щоб кожний прийняв згідно з тим, що зробив, як був у тілі: чи добро, чи зло.

     11. Пройняті, отже, страхом Господнім, переконуємо людей; Бог же знає, що ми, та надіюся, що й ви у вашій совісті знаєте, що ми. 12. Не хочемо самих себе вам знову поручати, але даємо вам нагоду хвалитися нами, щоб ви мали що відповісти тим, які хваляться видимим, а не тим, що в серці. 13. Бо коли ми не при собі, то для Бога; а коли розсудливі, то для вас. 14. Бо любов Христа перемагає нас на думку, що коли один умер за всіх, то всі були мертві. 15. Він же умер за всіх, щоб ті, що живуть, не жили більш для самих себе, а для того, хто за них умер і воскрес.

     Євангеліє від Марка 1, 9-15.

     9. Одного разу прийшов Ісус із Назарету, що в Галилеї і був хрищений Іваном у Йордані. 10. І коли виходив з води побачив, як небо розкрилось, і Духа, що як голуб сходив на нього. 11. І голос ізлинув з неба:

     – Ти єси Син мій возлюблений, у тобі – моє уподобання.

     12. І відразу Дух повів його в пустиню; 13. і він пробув у пустині сорок день, спокушуваний сатаною, і був з дикими звірами, і ангели йому служили.14. Коли ж видали Івана, Ісус прийшов у Галилею і проповідував там євангеліє Боже, 15. кажучи:

     – Сповнився час, і царство Боже близько; покайтеся і вірте в євангеліє


     Марка 1, 15: “Сповнився час, і царство Боже близько; покайтеся і вірте в Євангеліє”

     Кажуть: “Попереджений – озброєний”. Про те, що лише через праведність і покаяння за свою гріховність ми можемо бути близькими до Бога – знаємо з безлічі біблійних віршів. І справді, нам Господь дарував усі необхідні інструменти, щоб не позбутися Його милосердя.

     Що від нас потрібно? Бути уважнішими і ретельніше продумувати свої вчинки. А ще – пам’ятати, якою величезною ціною нам дарований порятунок.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]