Святе Письмо з розважаннями на 11 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважаннями на 11 грудня

     Послання Апостола Павла до Ефесян 5, 9-19.

     9. Браття, поводьтеся, як діти світла. Плід світла є в усьому, що добре, що справедливе та правдиве. 10. Шукайте пильно того, що Господеві подобається. 11. Не приставайте до безплідних діл темряви а радше їх ганіте, 12. бо що ті люди потай роблять, соромно й казати. 13. Все, що ганиться, стає явним у світлі, і все, що виявляється, стає світлом. 14. Тому говорить:

     «О ти, що спиш, прокинься,

     встань із мертвих,

     і Христос тебе освітить».

     15. Тож уважайте пильно, як маєте поводитися: не як немудрі, але як мудрі, 16. використовуючи час, бо дні лихі. 17. Тому не будьте необачні, але зрозумійте, яка Господня воля. 18. Не впивайтеся вином, що доводить до розпусти, але сповнюйтеся Духом. 19. Проказуйте між собою вголос псалми й гимни та духовні пісні, співайте та прославляйте у серцях ваших Господа.

     Євангеліє від Луки 12, 16-21.

     16. Сказав Господь притчу оцю:

     17. В одного багача земля вродила гарно. Почав він міркувати, кажучи сам до себе: що мені робити? Не маю де звести урожай мій.

     18. І каже:

     – Ось що я зроблю: розберу мої стодоли, більші побудую і зберу туди все збіжжя і ввесь мій достаток, 19. і скажу душі моїй: душе моя, маєш добра багато в запасі на багато років! Спочивай, їж, пий і веселися! 20. Бог сказав до нього:

     – Безумний, цієї ж ночі душу візьмуть у тебе, і те, що ти зібрав, кому воно буде?

     21. Отак воно з тим, хто збирає для себе, замість багатіти у Бога.


     Занадто, занадто, занадто багато нашого життя іде на те, щоби влаштовувати комфортно побутові речі.

     Іноді крок за кроком вирішуючи гори проблем, починаємо думати про те, що ми і виключно ми самі кермуємо життям, тримаємо усе в руках.

     Правда у тому, що у руках своїх нас тримає Бог. І те, що у нас сьогодні є – Божий подарунок і вияв Його милосердя та любові.

     Не відкладаймо найцінніше на завтра, якого може не бути. Насамперед встигаймо любити, а вже потім – робити успішну кар’єру і заробляти тисячі тисяч…

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]