Святе Письмо з розважанням на 29 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада

     Перше Послання Апостола Павла до Тимотея 6, 17-21.

     17. Сину Тимотею, багатим у цьому світі накажи, щоб не неслися думками вгору та не надіялися на нетривке багатство, але на Бога, який щедро дає нам усього для вжитку; 18. щоб добро чинили, багатіли добрими ділами, були щедрі, ділилися радо 19. і тим робом збирали собі скарб – добру підвалину на майбутнє, щоб осягнули правдиве життя.

     20. Тимотею, бережи нередання, уникай світського пустослов’я та суперечок про знання, що фальшиво «знанням» зветься, 21. яке деякі визнаючи, відступили від віри. Благодать з вами.

     Перше Послання Апостола Павла до Корінтян 4, 9-16.

     9. Браття, Бог поставив нас, апостолів, останніх, немов призначених на страту; ми бо стали видовищем і світові, і ангелам, і людям. 10. Ми нерозумні Христа ради, ви у Христі розумні, ми немічні, ви сильні; ви славні, ми без слави. 11. До цього часу ми голодні і спраглі, і нагі, нас б’ють, ми скитаємось; 12. ми трудимося, власними руками; нас ображають, і ми благословляємо; нас гонять, і ми терпимо; 13. нас лають, і ми доброзичливі; ми стали сміттям світу, викидками всіх аж досі.

     14. Пишу це не щоб осоромити вас, але щоб як дітей моїх улюблених навести на розум. 15. Бо хоч би ви мали тисячі учителів у Христі, але батьків небагато, я бо вас породив через Євангеліє у Христі Ісусі. 16. Благаю, отже, вас: Будьте моїми наслідувачами, як і я Христа.

     Євангеліє від Луки 18, 31-34.

     31. В той час, взявши дванадцятьох, Ісус до них промовив:

     – Ось ми йдемо в Єрусалим, і все написане пророками про сина чоловічого збудеться. 32. Він буде виданий поганам, і насміхатимуться з нього, і зневажатимуть його, і плюватимуть на нього, 33. і, бичувавши, уб’ють його, та третього дня він воскресне.

     34. Вони ж нічого з того не зрозуміли; це слово було для них закрите, і вони не знали, про що він говорив.

     Євангеліє від Матея 9, 9-13.

     9. В той час, ідучи звідтіля, Ісус побачив мимохідь чоловіка, на ім’я Матей, що сидів на митниці, і сказав до нього:

     – Іди за мною!

     Той устав і пішов слідом за ним.

     10. Коли Ісус був при столі в його домі, прийшло багато митарів і грішників, і посідали з ним і з його учнями. 11. Побачивши це, фарисеї почали говорити його учням:

     – Чого ваш учитель їсть з митарями та грішниками?

     12. Почувши те, Ісус озвався:

     – Здорові не потребують лікаря, лише хворі. 13. Ідіть, отже, і навчіться, що значить: я милосердя хочу, а не жертву. Бо я прийшов кликати не праведних, а грішних.

      


     Матея 9, 13:”Бо я прийшов кликати не праведних, а грішних”

     Є люди, яких ми стараємося уникати. Або й узагалі – не помічати. Вони здаються нам не те, що дивними,  але якимись загубленими в житті. Сам їхній вигляд свідчить: щось пішло не так… Чомусь вони обрали саме такий шлях і, очевидно, що не йдуть за Богом.

     Але ми стараємося їх обминути. Бо ж у нашому житті є молитва, ми стараємося вичистити свою душу іноді так ретельно, що врешті вона стає… стерильною. І поза тим, що дбаємо про те, щоб відповідати певним канонам, не бачимо нікого і нічого. І врешті, навіть те, що нам здається щирим християнством, насправді – цілковита відсутність будь-чого від Господа. Ми настільки переконані, що все робимо правильно для свого спасіння, що забуваємо заповідь:  “Люби ближнього твого, як себе самого (Матея 22:39).

     Якщо шукаєте способи бути ближчими до Бога, найкоротший шлях для цього, – через допомогу тим, хто блукає в лабіринті свого життя, не вміючи розпізнати Господньої любові.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.