Послання Апостола Павла до Ефесян 4, 7-13.
7. Браття, кожному з нас дана благодать в міру Христових дарів. 8. Тому й сказано:
Зійшовши на висоту, полонив він полонених,
і дав людям дари.
9. Те «зійшовши» що означає, як не те, що він був зійшов униз у найнижчі частини землі? 10. Той же, хто був зійшов униз, є той самий, що зійшов вище всіх небес, щоб усе наповнити. 11. І він настановив одних апостолами, інших пророками, ще інших євангелистами, пастирями, і вчителями, 12. для вдосконалення святих на діло служби, на будування тіла Христа, 13. поки ми всі не дійдемо до єдности у вірі й до повного пізнання Божого Сина і не станемо дорослим мужем, у міру повного зросту, повноти Христа.
Діяння Апостолів 19, 1-8.
1. В тих днях, як Аполлос був у Коринті, Павло, пройшовши через горішні околиці, прибув у Ефес і, найшовши там деяких учнів, 2. спитав їх:
– Чи отримали ви Святого Духа, коли увірували?
Ті йому відповіли:
– Ми й не чули, що є Святий Дух.
3. І він спитав:
– Яким хрищенням ви христились?
Ті відповіли:
– Хрищенням Івана.
4. Тоді Павло промовив:
– Іван христив хрищенням покаяння, кажучи людям, щоб вірували в того, що по ньому прийде, тобто в Ісуса.
5. Почувши це, вони христились в ім’я Господа Ісуса. 6. Як Павло поклав на них руки, Дух Святий зійшов на них, і вони почали говорити мовами і пророкувати. 7. Було ж їх усього яких дванадцять чоловіків.
8. Увійшовши у синагогу, три місяці там промовляв відважно, змагаючися й переконуючи про царство Боже.
…
Зустрівши Бога в Різдві і побачивши Його у Богоявленні, всі ми, християни, натхненно починаємо свої цьогорічні великі і малі справи.
І головне нам не загубити і не забути відчуття Божої присутності, яке панує між нами під час Різдвяних свят – Бог одного разу прийшов до нас, щоби врятувати і вже відтоді завжди є поруч.
Наше щастя ніколи не зможе бути повним без Того, хто є нашим Творцем. Можемо придумати собі безліч “обманок”, але вони ніколи не займуть місця Творця у наших серцях.
Якими би радощами чи випробуваннями в майбутті не були би сповнені наші будні – пам’ятаймо про Того, Хто дає нам щодень і завжди готовий до зустрічі.