Святе Письмо з розважаннями на 9 лютого

Читай також

 • Немає пов’язаних публікацій.
    Святе Письмо з розважаннями на 9 лютого

    Послання Апостола Павла до Євреїв 7, 26 – 8, 2.

    26. Браття, такого нам годилось мати первосвященика: святого, невинного, непорочного, відлученого від грішників і вищого небес, 27. який не має потреби, як ті первосвященики, щодня приносити жертви перше за власні гріхи і потім за гріхи народу, бо він зробив це раз, принісши себе самого в жертву. 28. Закон бо настановляє первосвящениками людей, підлеглих немочі, а слово клятви, що було після закону, настановляє Сина, досконалого навіки.

    1. Головне ж з того, що ми сказали: ми маємо такого первосвященика, який возсів на небі по правиці престола Величчя, 2. служителя святині і справжнього на мету, що Господь спорудив, не чоловік.

    Євангеліє від Йоана 10, 9-16.

    Сказав Господь юдеям, які до нього прийшли:

    9. Я – ворота. Хто ввійде через мене, спасеться. Він увійде, вийде і найде пасовисько. 10. Злодій не приходить, хіба щоб красти, вбивати, вигублювати. Я прийшов, щоб мали життя і мали його вповні. 11. Я – добрий пастир. Добрий пастир життя своє дав за овець. 12. Наймит, який не пастир і якому вівці не належать, бачить вовка, що надходить, і кидає вівці та біжить геть; і вовк хапає їх і розполохує. 13. Наймит же втікає, бо він наймит і не дбає про вівці. 14. Я – добрий пастир і знаю моїх, і мої мене знають. 15. Отець мій знає мене, і я знаю Отця; я життя моє кладу за мої вівці.

    16. Ще й інші вівці маю, що не з цієї кошари; і їх мушу привести: вони почують мій голос, і буде одне стадо й один пастир.

    ***

    Бувають складні моменти у житті, коли від вибору, від його точності залежить занадто багато, або коли жодного вибору немає і залишається – прийняти все, що дається.

    Однак всі ми погодимось з тим, що якщо поруч є хтось, хто підтримує, розраджує, радить, просто є – то багато проблем сприймаються значно легше.

    Господь говорить нам: я є, я поруч і я не залишу, коли на тебе нападуть вовки – сумніви, біди, страхи…

    Любов Творця жертовна: за кожного з нас Він готовий боротися, бо всі ми – цінні в Його очах.

    Пам’ятаймо про Божу підтримку, особливо тоді, коли нам здається, що ми полишені самі на себе.

    Читай також

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.