Святе Письмо з розважанням на 30 червня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 червня

     Послання Апостола Павла до Римлян 2, 10-16.

     10. Браття, слава і честь, і мир усякому, хто добро чинить: юдеєві перше, потім грекові, 11. бо Бог не дивиться на особу.

     12. Бо ті, що згрішили, не маючи закону, без закону і згинуть; а ті, що згрішили під законом, будуть суджені законом. 13. Бо не слухачі закону справедливі перед Богом, а виконавці закону оправдаються. 14. Бо коли погани, що не мають закону, з природи виконують те, що законне, вони, не маючи закону, самі собі закон; 15. вони виявляють діло закону, написане в їхніх серцях, як свідчить їм їхня совість і думки, то засуджуючи їх, то оправдуючи, 16. в день, коли Бог, згідно з моїм євангелієм, судитиме тайні вчинки людей через Ісуса Христа.

     Євангеліє від Матея 4, 18-23.

     18. В той час, коли Ісус проходив попри Галилейське море, він побачив двох братів: Симона, що звався Петро, і Андрія, його брата, що кидали сіті у море, бо були рибалки, 19. і мовив до них:

     – Ідіть за мною, я вас зроблю рибалками людей.

     20. І ті негайно кинули сіті й пішли за ним.

     21. Пройшовши звідтіль далі, побачив інших двох братів: Якова, сина Заведея, та Івана, його брата, що в човні з батьком Заведеєм лагодили сіті, і їх покликав. 22. Вони зараз же, кинувши човна і свого батька, пішли слідом за ним.

     23. І ходив Ісус по всій Галилеї, навчаючи по їхніх синагогах, звіщаючи добру новину про царство і зціляючи всяку хворобу та всяку недугу в народі.


     Римлян 2, 12: “Ті, що згрішили під законом, будуть суджені законом”

     Кажуть, незнання закону не звільняє від відповідальності. Цікавий ракурс сприйняття будь-яких правил чи законів. Хіба ні? Тобто кожен із нас мусить усвідомлювати, що певні рамки завжди встановлені, лише варто їх розгледіти.

     Що ж до Божого закону, то хіба лінивий не знає, що таке гріх і що таке покарання за гріховність. Тому роблячи крок супроти Бога, мусимо усвідомлювати, що за цим слідуватиме.

     І що ще цікаво, це те, як саме ми сприймаємо закон. Здебільшого як заборону чогось. Хоча насправді кожен закон, зокрема й Божі Заповіді, це перш за все пересторога для нас, убезпечення від біди, яка може чатувати на нас.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.