Святе Письмо з розважаннями на 17 липня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 17 липня

     Послання Апостола Павла до Римлян 15, 7-16.

     7. Браття, будьте приязні один до одного, як і Христос був до вас на Божу славу. 8. Кажу бо, що Христос став слугою обрізання ради Божої правди, щоб здійснити обітниці; що були дані отцям, 9. а погани щоб прославили Бога за його милосердя, як написано:

     Тож прославлятиму тебе серед народів,
     співатиму імені твоєму.

     10. І знову каже: возрадуйтеся, погани, з його народом.

     11. І знову:

     Хваліте Господа всі народи.
     Нехай його возхваляють усі люди.

     12. І ще каже Ісая:

     Буде паросток Єссея,
     що встане панувати над народами.
     На нього будуть надіятись народи.

     13. Нехай же Бог надії сповнить вас усякою радістю та миром у вірі, щоб ви вельми збагатилися в надії, силою Духа Святого.

     14. Та й я сам, мої брати, переконаний щодо вас, що й ви повні доброти, наповнені усяким знанням, і можете один одного напоумляти. 15. Коли я декуди написав вам трохи сміливіше, то зробив це, щоб вам пригадати, завдяки благодаті, яка дана мені Богом на те, 16. щоб я був служителем Христа Ісуса між поганами і виконував святу службу Божого євангелія, щоб жертва поган була милою і освяченою у Святім Дусі.

     Євангеліє від Матея 12, 38-45.

     38. В той час, приступивши до Ісуса, деякі з книжників та фарисеїв озвались до нього:

     – Учителю, ми хочемо побачити знак від тебе.

     39. Він у відповідь сказав їм:

     – Лукаве кодло і перелюбне вимагає знаку, та знаку не буде йому дано, як тільки знак пророка Йони. 40. Як Йона був у нутрі кита три дні й три ночі, так буде Син чоловічий у лоні землі три дні й три ночі.

     41. Люди ніневійські стануть на суді з цим родом і його засудять, бо вони покаялися на проповідь Йони, а тут – більше ніж Йона. 42. Цариця півдня стане на суді з цим родом і його засудить, бо вона прибула з кінця світу, щоб побачити мудрість Соломона, а тут – більше від Соломона.

     43. Коли нечистий дух вийде а чоловіка, блукає по місцях безводних, шукаючи спочинку, та не находить. 44. Тоді каже: вернусь у дім свій, звідки я вийшов. Приходить і находить його порожнім, виметеним та прибраним. 45. Тоді він іде, бере з собою сім інших духів, гірших від себе, і вони входять і оселюються там, і останнє того чоловіка буде гірше, ніж перше.

     Так буде і з цим лукавим родом.


     Що означає бути приязним один до одного? Це насамперед бути щирим сам з собою і з іншими. Лукавство у стосунках – це те, що руйнує.

     Не завжди нам легко знаходити спільну мову з ближніми, бо у всіх нас – різні характери, вподобання, смаки, темпераменти. Однак мусимо розуміти, що всі ми – Божі діти і маємо поважати один одного з огляду на це.

     І бути щирими, бо християнин – це той, хто обирає правду. Нічого так не споганює, як лицемірство. Говорити одне в очі – інше думати. Будьмо відважні проявляти свої почуття, просячи Бога про мудрість і розважливість.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.