Святе Письмо з розважанням на 6 вересня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 6 вересня

     Друге Послання Апостола Павла до Корінтян 7, 10-16.

     10. Браття, смуток задля Бога чинить спасенне каяття, якого не треба жалувати; а смуток цього світу чинить смерть. 11. Ось бо той смуток задля Бога, яку він викликав у вас старанність, яке виправдання, яке обурення, який страх, яке палке бажання, яку горливість, яку відплату! Ви з кожного погляду показали свою невинність у цій справі. 12. А коли я писав вам, то не ради того, хто образив, ні ради ображеного, але щоб виявилася між вами перед Богом ваша дбайливість про нас. 13. Тому ми втішилися.

     До нашої ж утіхи, ще більше зраділи ми радістю Тита, що ви всі заспокоїли його дух. 14. Коли я був перед ним трохи похвалився вами, я не зазнав сорому. Але як ми завжди говорили вам правду, так і хвала наша перед Титом виявилась правдивою. 15. Серце його стає до вас ще прихильніше, коли він згадує послух усіх вас і як ви прийняли його зо страхом та тремтінням. 16. Радію, що можу на вас покластись у всьому.

     Євангеліє від Марка 2, 18-22.

     18. В той час учні Івана й фарисеї постили; і приходять до Ісуса та кажуть:

     – Чого учні Івана та учні фарисеїв постять, а твої не постять?

     19. Ісус відповів їм:

     – Чи можуть постити весільні гості, поки жених з ними? Поки жених з ними, вони не можуть постити. 20. Але настане час, коли в них візьмуть жениха, і тоді вони будуть постити за тих днів.

     21. – Ніхто не пришиває латки з сирового сукна до старої одежини, бо нова латка відірветься від старої одежини, і діра стане більшою. 22. І ніхто не наливає нового вина у старі бурдюки, бо вино прорве бурдюки, і пропаде вино й бурдюки, але нове вино вливають у нові бурдюки.


     Марка 2, 21: “Ніхто не пришиває латки з сирового сукна до старої одежини, бо нова латка відірветься від старої одежини, і діра стане більшою”.

     Незважаючи на те, ким ми є, як живемо, всі прагнемо змін і, звичайно, на краще. Та здебільшого уявляємо, що вони мають трапитися самі собою, чи хтось їх має принести.

     Цей біблійний вірш є добрим прикладом, що не можна того, що стало поганим перетворити на добре, гавіть, якщо й додамо трохи нового. Так і ми, доки не змінимося кардинально, не змінимо свого життя. Адже не можна бути напів грішним чи напівправедним. Ми або грішимо, або йдемо за Богом. Іллюзія полішення зовсім не означає цього.

     Тож, вирішивши, що маємо жити з Богом, живімо з Ним. а не спокушаймося короткотривалими гріховними радощами

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.