Святе Письмо з розважаннями на 5 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 5 жовтня

     Перше Послання Апостола Павла до Корінтян 10, 23-28.

     23. Браття, все мені дозволене, але не все корисне; усе дозволене, але не все будує. 24. Ніхто хай не шукає для себе користи, але для другого. 25. Їжте все, що у м’ясника продається, нічого не турбуючися ради совісти; 26. Господня бо земля та її повнота. 27. Як хто з невіруючих вас запросить і ви згодилися піти, їжте все, що покладуть перед вами, зовсім не турбуючись ради совісти. 28. Але як хто вам скаже: «Це було жертвоване ідолам» – не їжте задля того, хто попередив вас, і задля совісти: Господня бо земля і її повнота.

     Євангеліє від Матея 24, 34-44.

     Сказав Господь своїм учням:

     34. Істинно кажу вам: цей рід не промине, поки не збудеться це все.

     35. Небо й земля пройдуть, але слова мої не пройдуть.

     36. А про той день і годину ніхто не знає, ані ангели небесні, ані Син, лише один Отець.

     37. Як було за днів Ноя, так буде й за днів Сина чоловічого. 38. Бо як за днів перед потопом їли й пили, женилися та віддавались аж до дня, коли Ной увійшов у ковчег, 39. і ніхто не знав нічого, аж поки не прийшов потоп і змив усіх, так буде й прихід сина чоловічого. 40. Тоді з двох, що будуть у полі, одного візьмуть, другий лишиться. 41. Дві молотимуть на жорнах: одну візьмуть, друга лишиться.

     42. Чувайте, отже, бо не знаєте, якого дня Господь ваш прийде. 43. Знайте те, що коли б господар відав, у яку сторожу прийде злодій, пильнував би і не дав би підкопати свого дому. 44. Тому й ви будьте готові, бо Син чоловічий прийде тієї години, про яку ви й не думаєте.


     1 Кр. 10, 23-28 «Ніхто хай не шукає для себе користі, лише для другого»

     Ці слова ставлять перед нами важливе запитання: чого ми шукаємо у своєму житті? Щиро зізнаючись, побачимо, що шукаємо дуже багато чого для себе. Може, не такі ми користолюбні, егоцентричні, але часто критерієм своїх досягнень в житті ми ставимо ті чи інші земні цілі. Рідко у своєму житті критерієм успішності ми ставимо служіння Богові та служіння іншим.

     Апостол Павло вказує нам на те, щоб ми шукали користі для інших, постійно шукали, що можна доброго зробити для ближнього. Для цього намагаймося дивитися на кожну ситуацію з перспективи того, що я можу зробити доброго для Бога і для ближнього.

     Владика Венедикт (Алексійчук)

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.