Святе Письмо з розважанням на 21 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
 • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 21 жовтня

     Послання Апостола Павла до Филип’ян 1, 1-7.

     1. Павло і Тимотей, слуги Христа Ісуса, усім святим у Христі Ісусі, що у Филиппах, з єпископами та дияконами: 2. благодать вам і мир від Бога, нашого Отця, і Господа Ісуса Христа.

     3. Дякую Богові моєму щоразу, коли вас згадаю, 4. завжди в кожній моїй молитві за всіх вас із радістю молячися, 5. за участь вашу в євангелію від першого дня й досі; 6. я певний, що хто почав у вас добре діло, завершить його до дня Христа Ісуса.

     7. Воно й справедливо мені думати це про всіх вас, бо ви в мене у серці; всі ви, чи то в моїх кайданах, чи то в обороні, чи то в утвердженні євангелія, берете участь у моїй благодаті.

     Євангеліє від Луки 4, 37-44.

     37. В той час прийшов Ісус до дому Симона і рознеслася чутка про нього по всій тій країні. 38. Теща ж Симона була в тяжкій гарячці, і його попросили за неї. 39. Нахилившися над нею, він погрозив гарячці, і гарячка відійшла від неї; зараз же підвівшись, теща почала їм услуговувати.

     40. А як заходило сонце, всі, хто мав яких недужих на різні хвороби, приводили їх до нього, і він на кожного з них клав руки й оздоровляв їх. 41. А з багатьох з них виходили також і біси, що кричали:

     – Ти – Син Божий!

     Та він, грозячи, не давав їм говорити, бо вони знали, що він – Христос.

     Проповідь в інших містах

     42. Як настав день, він вийшов і пішов на самітне місце, і люди кинулись його шукати, і, найшовши, хотіли затримати його, не пустити від себе. 43. Він сказав їм:

     – Я маю й іншим містам звіщати добру новину про царство Боже, бо на це я посланий.

     44. І проповідував по синагогах у Юдеї.


     Филип’ян 1,3: “Дякую Богові моєму щоразу, коли вас згадаю”.

     Вдячність мала би бути основою нашого життя і перше, чим мали би керуватися у взаєминах один із одним. Ми дуже часто будуємо стосунки за принципом ринкових відносин: послуга – за послугу, коло знайомих, які можуть підвищити наш статус у суспільстві, а коли хтось перестає приносити вигоду – воліємо розірвати такі взаємини.

     Спробуйте дякувати людям, Богові і молитися за тих, хто в різний спосіб з’явився у нашому житті. Навіть, якщо не отримали очікуваної сатисфакції, зате здобули досвід – а він надзвичайно цінний.

     Будьмо вдячні за все, ощ отримуємо і до чого мусимо доростати. Тоді зовсім по-іншому почнемо сприймати своє життя.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 9 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 грудня
    • Святе Письмо з розважаннями на 7 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.