Cвяте Письмо з розважаннями на 26 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
    • Cвяте Письмо з розважаннями на 26 листопада

     Перше Послання Апостола Павла до Солунян 3, 9-13.

     9. Браття, яку дяку можемо віддати Господеві за всю радість, якою ви нас врадували перед нашим Богом? 10. Ніч і день якнайревніше молимося, щоб побачити ваше лице та доповнити те, чого бракує вашій вірі. 11. Нехай же сам Бог і Отець наш та Господь наш Ісус направить нашу до вас путь. 12. Вам же нехай Господь дасть зріст і наповнить щедро любов ю один до одного й до всіх, такою самою, яку ми маємо до вас, 13. і нехай він зміцнить ваші серця, щоб були бездоганними у святості перед Богом і Отцем нашим, як прийде Господь наш Ісус з усіма його святими.

     Євангеліє від Луки 11, 34-41.

     Сказав Господь:

     34. Світло твого тіла – око твоє. Коли око твоє здорове, все тіло твоє світле; коли ж воно недуже, все тіло твоє темне. 35. Гляди, отже, щоб світло, що в тобі, не стало темрявою. 36. Коли, отже, все тіло твоє світле й нічого темного не має, воно буде все в світлі, так, як коли б освічувало тебе світло своїм сяйвом.

     37. Коли він говорив іще, якийсь фарисей запросив його на обід до себе. Ісус увійшов і сів за столом. 38. Побачивши це, фарисей здивувався, що він перш не обмився перед обідом. 39. Господь сказав до нього:

     – От ви, фарисеї, чистите лиш зверху чашу й полумисок, самі ж ви всередині повні здирства й лукавства. 40. Безумні! Чи той, що зробив верх, чи не зробив і середини? 41. Краще дайте милостиню з того, що всередині, і все у вас буде чисте.


     Любов, яку пізнаємо зустрічаючи Бога – це любов, яка єднає і сповнює радістю. Церква – це насамперед сім’я, в якій кожен радіє з навернення і спасіння іншого.

     Чому ми втрачаємо дар радіти в Христі? Чого наші обличчя сумні, як у фарисеїв? Чому ми швидкі до пліток та осуду, але так складно підбадьорити і допомогти?

     Щодня кожен з нас налаштовує свою оптику – щоби бачити світ. І від того, як ми дивимось, від наших очей залежить те, що ми сприймаємо і як. Якщо ми вишукуємо ненависть, злість, злобу – цього вистачатиме. Якщо ж будемо прагнути бачити красу, світло, добро – бачитимемо це.

     Тому нехай нашим зором буде зір Божий, сповнений Любові, миру і світла.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.