Святе Письмо з розважаннями на 28 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 28 грудня

     Апостол

     Послання Апостола Павла до Ефесян 1, 16-23.

     16. Браття, не перестаю дякувати за вас у моїх молитвах, 17. щоб Бог Господа нашого Ісуса Христа, Отець слави, дав вам духа мудрости та об’явлення, щоб його пізнати добре; 18. щоб він просвітлив очі вашого серця, аби ви зрозуміли, до якої надії він вас кличе, яке багатство славного насліддя між святими 19. і яка превелика його сила для нас, що повірили за діянням могутности його сили, 20. яку він здійснив у Христі, коли воскресив його з мертвих і посадив на небі праворуч себе, 21. вище від усякого начала, власти, сили й господства та всякого імени, яке б воно не було, не тільки на цьому світі, але й на тому, що буде. 22. І він усе підкорив йому під ноги й поставив його вище над усе, як голову Церкви, 23. яка є його тілом, повнота того, що виповнює все у всьому.

     Євангеліє

     Лк. зач. 67.

     Євангеліє від Луки 12, 32-40.

     Сказав Господь:

     32. Не бійсь, мале стадо, бо вашому Отцеві подобалося дати вам царство. 33. Продайте ваше майно й дайте милостиню; зробіть собі гамани, що не старіються, невичерпаний скарб на небі, де злодій приступу не має, ні міль не точить. 34. Бо де скарб ваш, там і серце ваше буде.

     35. Глядіть, щоб ваш стан був підперезаний, і свічники засвічені. 36. І будьте як люди, що чекають пана свого, коли він вернеться з весілля, щоб йому негайно відчинити, як прийде й застукає. 37. Щасливі ті слуги, яких він, прийшовши, застане несплячими! Істинно кажу вам: він підпережеться, посадить їх за стіл і, приступивши, почне їм служити. 38. І як прийде о другій або о третій сторожі й так усе найде, щасливі вони. 39. Збагніть це добре: коли б господар знав, о котрій годині прийде злодій, пильнував би й не дав би проламати стіни у своїм домі. 40. І ви також будьте готові, бо не знаєте, о котрій годині син чоловічий прийде.


     Проаналізуймо свій звичний день: скільки часу ми приділяємо на роботу, на служіння іншим, на догляд і піклування про себе… Який відсоток нашої доби іде на бездумне листання соцмереж? І врешті – скільки часу щодня ми приділяємо Богові?

     Двадцять хвилин – це всього один відсоток доби. Ми маємо для Бога один відсоток свого часу чи ні?

     Все це більш, аніж закономірно: де скарб, там і серце! Якщо дбаємо про речі матеріальні, то вкладаємо у них свої час, сили, душу. Але чи лише матеріальне здатне прогодувати душу?

     Якщо у нас немає часу побути з Богом тут, на землі, то як нам вдасться бути з Богом там, у вічності? Ми ж не встигнмо таки за час життя знайти з Ним спільні теми для розмов… Але ж з людиною, яку любиш, хочеться бути!

     Як же більше маємо прагнути бути з Богом!

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 5 / 5. Vote count: 1

      No votes so far! Be the first to rate this post.