Святе Письмо з розважанням на 28 січня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 28 січня

     Послання Апостола Павла до Галатів 5, 22 – 6, 2.

     22. А плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння; лагідність, доброта, вірність, 23. тихість, здержливість. На все це нема закону. 24. Котрі ж Ісус-Христові, розп’яли тіло з його пристрастями та похотями. 25. Коли живемо духом, духом ходімо. 26. Не будьмо суєславні, задиркуваті між собою, завидущі одні одним.

     1. Брати! Коли б хто попав у яку провину, ви, духовні, такого наставляйте духом лагідности; але вважай, щоб і ти не впав у спокусу. 2. Носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа.

     Євангеліє від Матея 11, 27-30.

     Сказав Господь своїм учням:.

     27. Все передане мені моїм Отцем, і ніхто не знає Сина, крім Отця, і Отця ніхто не знає, крім Сина, та кому Син схоче відкрити.

     28. Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. 29. Візьміть моє ярмо на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, і найдете полегшу душам вашим. 30. Ярмо бо моє любе й тягар мій легкий.

     __________

     Матея 11. 28: “Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас”.

     Сучасний світ пропонує безліч порад, якщо у вашому житті все летить шкереберть. Та є універсальний спосіб віднайти спокій у цьому невпинному вирі – моліться. Говоріть із Тим, хто знає вас краще за будь-кого, Хто вболіває за вас найбільше за всіх, Хто любить вас понад усе.

     Коли вас переповнюють емоції, які не дають зосередитися на важливому – моліться. Говоріть з Тим, Хто вміє стишувати бурі, Хто зрозуміє вас ще до того, ніж мовите: “Отче наш…”

     Моліться, говоріть, слухайте… Вам ніколи й ні зким не буде так розрадо й просто, як з Отцем, який завжди відкритий на зустріч із вами.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]