Святе Письмо з розважанням на 21 червня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 21 червня

     Послання Апостола Павла до Римлян 2, 10-16.

     10. Браття, слава і честь, і мир усякому, хто добро чинить: юдеєві перше, потім грекові, 11. бо Бог не дивиться на особу.

     12. Бо ті, що згрішили, не маючи закону, без закону і згинуть; а ті, що згрішили під законом, будуть суджені законом. 13. Бо не слухачі закону справедливі перед Богом, а виконавці закону оправдаються. 14. Бо коли погани, що не мають закону, з природи виконують те, що законне, вони, не маючи закону, самі собі закон; 15. вони виявляють діло закону, написане в їхніх серцях, як свідчить їм їхня совість і думки, то засуджуючи їх, то оправдуючи, 16. в день, коли Бог, згідно з моїм євангелієм, судитиме тайні вчинки людей через Ісуса Христа.

     Євангеліє від Матея 4, 18-23.

     18. В той час, коли Ісус проходив попри Галилейське море, він побачив двох братів: Симона, що звався Петро, і Андрія, його брата, що кидали сіті у море, бо були рибалки, 19. і мовив до них:

     – Ідіть за мною, я вас зроблю рибалками людей.

     20. І ті негайно кинули сіті й пішли за ним.

     21. Пройшовши звідтіль далі, побачив інших двох братів: Якова, сина Заведея, та Івана, його брата, що в човні з батьком Заведеєм лагодили сіті, і їх покликав. 22. Вони зараз же, кинувши човна і свого батька, пішли слідом за ним.

     23. І ходив Ісус по всій Галилеї, навчаючи по їхніх синагогах, звіщаючи добру новину про царство і зціляючи всяку хворобу та всяку недугу в народі.


     Римлян 2, 13: “Бо не слухачі закону справедливі перед Богом, а виконавці закону оправдаються”.

     Ми знаємо досить багато про гріх, розуміємо, чим для нас є віра і усвідомлюємо значимість Бога в нашому житті. У часи посту, перед святами чи в період, коли переживаємо емоційну кризу, готові поглиблювати ці знання. І в такий спосіб, напевно, зростаємо духовно.

     Та, як не дивно, це далеко не завжди дорівнює нашим діям. Те, що ми дізнаємося не стає гарантією наших змін. Для цього потрібна праця над собою. А це, погодьтеся, мабуть, найскладніше, що доводиться робити.

     Та саме наша дія, а не пасивне спостерігання чи знання задля знання можуть наблизити нас до Бога і допомогти нам не зійти зі шляху, який можемо пройти разом із Ним.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.