Святе Письмо з розважаннями на 11 липня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 11 липня

     Послання Апостола Павла до Римлян 8, 14-21.

     14. Браття, ті, яких водить Дух Божий – сини Божі. 15. Бо ви не прийняли духа рабства, щоб знову попасти в страх, але прийняли дух усиновлення, яким кличемо: Авва – Отче. 16. Цей самий Дух свідчить разом із нашим духом, що ми діти Божі; 17. а коли діти, то й наслідники Божі – співнаслідники Христа, якщо ми страждаємо разом із ним, щоб разом з ним прославитися.

     18. Гадаю бо, що страждання нинішнього часу негідні майбутньої слави, яка має нам явитися. 19. Бо сотворіння чекає нетерпляче виявлення синів Божих. 20. Сотворіння було підбите тлінню не добровільно, а тим, хто його підбив, у надії, 21. що й саме сотворіння визволиться від рабства зітління, на волю слави дітей Божих

     Євангеліє від Матея 9, 9-13.

     9. В той час, ідучи звідтіля, Ісус побачив мимохідь чоловіка, на ім’я Матей, що сидів на митниці, і сказав до нього:

     – Іди за мною!

     Той устав і пішов слідом за ним.

     10. Коли Ісус був при столі в його домі, прийшло багато митарів і грішників, і посідали з ним і з його учнями. 11. Побачивши це, фарисеї почали говорити його учням:

     – Чого ваш учитель їсть з митарями та грішниками?

     12. Почувши те, Ісус озвався:

     – Здорові не потребують лікаря, лише хворі. 13. Ідіть, отже, і навчіться, що значить: я милосердя хочу, а не жертву. Бо я прийшов кликати не праведних, а грішних.


     Ісус не погорджує грішниками – ані словами, ні вчинками. І тим самим закликає кожного, хто ставить на себе знак хреста – пам’ятати про цінність кожної людини в Божих очах.

     Ми часто маємо спокусу створити для когось стереотипний образ і не припускати, що той може змінитись. Але Ісус застерігає нас від цього і більше – ми маємо продовжити Його місію – навернення через пізнання світла Божого слова.

     Але як ми можемо проповідувати, якщо не віримо, що людина може кардинально змінитись, зустрівши Бога. Навіть найбільший грішник, якому так багато треба простити!

     Ми – співтворці з Господом: свого життя, життя Церкви, а тому просімо Його завжди мати милосердне серце, а не сповнене критики та осуду до ближнього.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
     • Оціни

      [ratemypost]