Святе Письмо з розважаннями на 16 вересня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 14 квітня
 • Святе Письмо з розважанням на 13 квітня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня
    • Святе Письмо з розважаннями на 16 вересня

     Послання Апостола Павла до Галатів 3, 15-22.

     15. Браття, по-людському говорю, навіть людського заповіту, ствердженого як слід, ніхто не може скасувати чи до нього що додати. 16. Обітниці ж були дані Авраамові та його потомкові. Не сказано: потомкам, немов би говорилося про багатьох, але про одного: і твоєму потомкові, яким є Христос. 17. Кажу бо це: заповіту, що був стверджений Богом, закон, що прийшов по чотириста тридцятьох роках, не може скасувати і, таким чином, знести обітницю. 18. Бо коли б насліддя було від закону, воно не було б більш від обітниці; Авраамові ж Бог дарував свою ласку через обітницю.

     19. Навіщо ж тоді закон? Його додано з причини переступів, доки не прийде потомство, якому була дана обітниця, проголошена ангелами через посередника. 20. Посередника ж нема, коли є хто один; а Бог один. 21. Хіба тоді закон проти обітниць Божих? Зовсім ні. Бо якби даний був закон, що міг оживляти, тоді справді від закону було б оправдання. 22. Але Писання все замкнуло під гріхом, щоб віруючим була дана обітниця з віри в Ісуса Христа.

     Євангеліє від Марка 6, 7-13.

     7. В той час покликав Ісус дванадцятьох і став їх посилати по двох, даючи їм владу над нечистими духами. 8. І наказав їм, щоб нічого не брали на дорогу, крім самої палиці, ні хліба, ні торбини, ні грошей у гаманець; 9. щоб обувалися в сандали й не вдягалися в дві одежі.

     10. І говорив їм:

     – До якого б дому ви не ввійшли, там пробувайте аж поки не вийдете звідти. 11. А коли в якому місці вас не приймуть і не слухатимуть вас, виходячи звідтіль обтрусіть і порох з ваших ніг на свідоцтво їм.

     12. Вони вийшли і проповідували покаяння, 13. виганяли численних бісів і намащували олією чимало хворих та оздоровлювали їх.


     Посередника ж нема, коли є хто один; а Бог один.

     Людині часів Старого Завіту задля того, щоби спілкуватися з Богом потрібен був ритуал, жертвоприношення, служителі, закон. Ісус же прийшов і не змінюючи ані слова закону, відкрив нам істину спасіння.

     Через гріхопадіння між Богом і людиною утворилася прірва. ЇЇ подолати міг лише сам Господь, віддаючи Свого Єдинородного Сина на смерть за гріхи кожного, хто був, є і буде на цьому світі.

     Ісус відкрив нам, людям Нового Завіту, безмір спасіння. Добру Новину – Бог поруч, Бог – Милосердя і безмірна Любов. Усе, що нам тепер треба – це прийняти те, що Господь нам дає, віруючи. Прийняти, що Спаситель розіп’ятий на хресті за мої гріхи, що своєю смертю Він врешті долає роз’єднання між Богом і людиною.

     Пам’ятаймо, яка висока ціна нашого відкуплення і радіймо з цієї благодаті щодня, прямуючи до неба.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 14 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 13 квітня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 квітня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.