Святе Письмо з розважанням на 30 жовтня

Читай також

 • Немає пов’язаних публікацій.
    Святе Письмо з розважанням на 30 жовтня


    Послання Апостола Павла до Колосян 2, 1-7.

    Браття, хочу, щоб ви знали, яке в мене велике піклування за вас і за лаодікеян та за всіх тих, що не бачили мене особисто, щоб потішити серця їхні, в любові з’єднані, і збагатити повним розумінням для досконалого пізнання Божої тайни – Христа, в якому сховані всі скарби мудрости й знання.

    Кажу вам це, щоб ніхто не зводив вас пустими нібито доводами, бо хоч я відсутній тілом, але духом я з вами, і дивлюся з радістю на порядок у вас та на твердість вашої віри в Христа.

    Отже, як ви прийняли Господа Ісуса Христа, так у ньому і ходіте: вкорінені в ньому, збудовані на ньому і зміцнені в тій вірі, якої ви навчились, стараючись рости у ній дедалі з подякою.

    Євангеліє від Луки 9, 12-17.

    Одного разу приступили до Ісуса дванадцять учнів його та й кажуть:
    Відпусти людей: хай ідуть по хуторах та селах, що навколо, і найдуть собі притулок та поживу, бо тут ми в пустому місці.

    А він їм каже: Дайте ви їм їсти.
    Вони відповіли: Є у нас тільки п’ять хлібів і дві риби. Хіба що підемо та купимо поживи для всього цього народу.
    Було бо їх яких п’ять тисяч чоловіків. Ісус сказав до своїх учнів: Розсадіть їх гуртами по яких п’ятдесят чоловіка.
    Вони так зробили й усіх розсадили.

    Тоді він узяв п’ять хлібів і дві риби і, звівши очі вгору, благословив їх, поламав і дав учням, щоб вони клали перед народом. Усі їли до наситу й зібрали кусні, що зосталися, дванадцять кошів.

    Кл. 2, 1-7 «Дивлюся з радістю на порядок у вас та на твердість вашої віри в Христа»

    Часто замість тієї твердости, про яку говорить апостол, ми можемо зауважити в собі літеплість, непевність, що ми дуже мало довіряємо Богові й іншим людям, мало довіряємо собі. Ми не віримо. Але віра – це підстава, фундамент нашого життя і стосунків. Віра – це те, що дає нам силу прямувати, бути витривалими.

    Лк. 9, 12-17. «А Він їм каже: “Дайте ви їм їсти.”»

    Люди так захопилися тим, що проповідував Христос, що не зауважили, як зголодніли й зайшли в безлюдне місце, де не було їжі. І в якийсь момент вони це усвідомили. На запитання апостолів, що робити, Христос каже: «Дайте ви їм їсти!» В апостолів було тільки п’ять хлібів і дві риби. Отже, Бог хотів, щоб вони дали те, що мали, і вже через Його чудо помноження всім вистачило їжі. Тож якби не було п’ятьох хлібів і двох рибин, то що б тоді помножував Ісус?

    Господь може виконати дев’яносто дев’ять відсотків праці, але потребує, щоб ми принесли Йому той один відсоток – те, що ми спроможні зробити. Якщо не буде чогось малого, то Бог не матиме що помножувати.&nbsp;<strong>Отож, у кожній ситуації стараймося зробити те, що можемо, а далі Господь помножить!

    Владика Венедикт (Алексійчук)

    Читай також

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     [ratemypost]