Святе Письмо з розважанням на 12 листопада

Читай також

 • Немає пов’язаних публікацій.
    Святе Письмо з розважанням на 12 листопада

    До Солунян першого послання святого апостола Павла читáння.

    9. Браття, ви пам’ятаєте про наш труд та про працю; вночі і вдень ми працювали, щоб кого з вас не обтяжити, та проповідували вам Боже Євангеліє. 10. Ви і Бог свідки, як свято, справедливо й бездоганно ми поводилися між вами, віруючими. 11. Самі знаєте, як ми кожного з вас, мов батько своїх дітей, 12. просили, умовляли й заклинали жити достойно перед Богом, який вас кличе до свого царства і слави.

    13. І тому ми також дякуємо Богові безперестань за те, що ви, ледве почувши від нас слово Боже, прийняли його не як слово людське, але як воно є справді – як Боже слово, яке діє у вас, віруючих. 14. Ви бо, брати, почали наслідувати Божі Церкви, що в Юдеї у Христі Ісусі; бо і ви терпіли те саме від ваших земляків, що вони від юдеїв.

    Євангеліє від Луки 11, 14-23.

    14. Одного разу виганяв Ісус біса, що був німий. І як біс вийшов, німий заговорив, і дивувались люди. 15. Та деякі з них говорили:

    – Він Велзевулом, князем бісівським, виганяє бісів.

    16. Інші ж, щоб його випробувати, домагалися від нього знаку з неба. 17. Він же, знаючи їх, сказав їм:

    – Кожне царство, розділене саме в собі, запустіє, і дім на дім, упаде. 18. Коли, отже, і сатана розділений сам у собі, як устоїться його царство? Кажете бо, що Велзевулом виганяю бісів. 19. Коли я Велзевулом виганяю бісів, ким виганяють сини ваші? Ось чому вони будуть вашими суддями.

    20. Коли ж я перстом Божим виганяю бісів – прийшло до вас царство Боже. 21. Коли хто сильний та озброєний пильнує свого двору, його майно в безпеці. 22. Коли ж надійде хто сильніший від його подолає, забере у нього всю його зброю, на яку він покладався, і розділить його здобич.

    23. Хто не зо мною, той проти мене; і хто зо мною не збирає, той розсипає.


    —Завжди знаходились ті, хто не хотів бачити і приймати світла. Коли Ісус на їхніх очах виганяє бісів – вони звинувачують його у “постановці”, тобто у співпраці з бісами.І впродовж тисячоліть після Христа все нові і нові люди роблять одне і теж – відвертаються від істини і намагаються назвати біле чорним.Сьогодні християнин мусить бути особливо уважним, зрештою, як і завжди, пильнуючи світло своєї душі, не дозволяючи собі йти на компроміс з тим, хто за будь-яку ціну полює на душу. Завжди в нашому житті буде добро і зло. І завжди буде вибір.

    Читай також

    • Немає пов’язаних публікацій.

     Оціни

     How useful was this post?

     Click on a star to rate it!

     Average rating 0 / 5. Vote count: 0

     No votes so far! Be the first to rate this post.