Святе Письмо з розважаням на 22 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважаням на 22 листопада

     До Ефесян послання святого апостола Павла читáння.

     14. Браття, Христoс — наш мир, він, що зробив із двох одне, зруйнувавши своїм тілом стіну, що була перегородою, тобто ворожнечу, 15. і скасував закон заповідей своїми постановами на те, щоб із двох зробити в собі одну нову людину, вчинивши мир між нами, 16. і щоб примирити їх обох в однім тілі з Богом через хрест, убивши на ньому ворожнечу. 17. Він прийшов і благовістив мир вам, що були далеко, і мир тим, що були близько; 18. бо через нього, одні й другі, маємо доступ до Отця в однім Дусі.

     19. Отже, ви не чужинці більше і не приходні, але співгромадяни святих і домашні Божі, 20. збудовані на підвалині апостолів і пророків, а наріжним каменем – самим Ісус-Христом. 21. На ньому вся будівля, міцно споєна, росте у святий храм у Господі; 22. на ньому ви теж будуєтеся разом на житло Бога в Дусі.

     Євангеліє від Луки 8, 41-56.

     41. В той час один чоловік приступив до Ісуса, Яір на ім’я, що був головою синагоги. Припавши до ніг Ісуса, він став просити зайти до нього в хату, 42. бо була в нього дочка одиначка, яких дванадцять років, і вона вмирала. І як він ішов туди, люди тиснулися до нього.

     43. Аж тут якась жінка, що була хвора дванадцять років на кровотечу й витратила на лікарів увесь свій прожиток, і ніхто з них не міг її зцілити, 44. підійшовши ззаду, доторкнулась краю його одежі і вмить стала здоровою – спинилась її кровотеча. 45. Ісус спитав:

     – Хто доторкнувся мене?

     А що всі відпекувались, Петро мовив:

     – Наставниче, люди коло тебе товпляться й тиснуться!

     46. Ісус сказав:

     – Хтось доторкнувся до мене, бо я чув, як сила вийшла з мене.

     47. Побачивши жінка, що не втаїться, тремтячи підійшла й упавши йому до ніг, призналася перед усіма людьми, чому до нього доторкнулась і як негайно одужала. 48. Сказав їй Ісус:

     – Дочко, віра твоя спасла тебе, іди в мирі!

     49. Він говорив іще, як ось приходить хтось від голови синагоги й каже:

     – Твоя дочка померла, не турбуй більш учителя.

     50. Ісус почувши це, озвавсь до нього:

     – Не бійся, тільки віруй, і вона спасеться.

     51. Прийшовши до хати, він не пустив нікого з собою всередину, крім Петра, Івана та Якова з батьком та матір’ю дитини. 52. Всі плакали за нею й голосили. Він мовив:

     – Не плачте, вона не вмерла, вона спить.

     53. Ті сміялися з нього, бо знали, що вмерла. 54. Тоді він узяв її за руку й голосно промовив:

     – Дівчино, пробудися!

     І дух її вернувсь до неї, і вона вмить встала. Він велів дати їй їсти. 56. Батьки ж її були здивовані вельми, та наказав їм нікому не говорити, що сталося.


     Луки 8, 50: “Не бійся, тільки віруй…”

     Ми прагнемо проконтролювати все, що відбувається в нашому життя. І коли раптом щось йде не за нашим планом, нас охоплює паніка. В такі миті почуваємося безпорадними. Та саме тоді усвідомлюємо – що не є всесильними, а потребуємо допомоги.

     В такі моменти ми починаємо шукати поради і підтримки. І добре, якщо хоча б тоді Бог для нас стає основою основ, ми покладаємося на Його милість і любов.

     “Не бійся, тільки і віруй і вона спасеться”, – такими словами звернувся Ісус до вбитих горем і, мабуть, зневірених батьків.

     Тому й ми, не біймося, а помножуймо свою віру…

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.