Святе Письмо з розважанням на 17 січня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 січня

     До Тимотея другого послання святого апостола Павла читáння.

     5. Сину Тимотею, будь тверезим у всьому, знось напасті, виконуй працю євангелиста. Виконуй твою службу.

     6. Бо я вже готовий пролити мою кровну жертву, і час мого відходу настав. 7. Я змагався добрим змагом, скінчив біг, віру зберіг. 8. Тепер же приготований мені вінець справедливости, що дасть мені того дня Господь, справедливий Суддя; та не лише мені, але всім тим, що з любов’ю чекали його появи.

     Євангеліє від Марка 1, 1-8.

     1. Початок євангелія Ісуса Христа, Сина Божого. 2. Як написано в пророка Ісаї:

     Ось я посилаю мого посланця перед тобою,

     який приготує тобі дорогу.

     3. Голос вопіющого в пустині :

     готуйте дорогу Господеві, вирівняйте стежки його.

     4. Так виступив Іван, христячи у пустині та проповідуючи хрищення покаяння на прощення гріхів. 5. І виходили до нього вся країна юдейська та всі мешканці Єрусалиму, христились від нього в ріці Йордані і визнавали гріхи свої.

     6. Іван був одягнений в. одежу з верблюжого волосу, носив ремінний пояс на бедрах і їв сарану й дикий мед. 7. Він проповідував, кажучи:

     – Слідом за мною йде сильніший від мене, якому я недостойний, нахилившись, розв’язати ремінця його сандалів. 8. Я вас христив водою, а він христитиме Духом Святим.


     Марка 1, 3: “Готуйте дорогу Господеві, вирівняйте стежки його”.

     Нам може здаватися, що для Господа вже все зробили до нас, а ми – маємо лише дбати про власне благополуччя, в різний спосіб намагатися протистояти гріхам і користуватися усіма вченнями, які залишені в Святому Письмі.

     Та свідчення присутності Бога в нашому житті є насправді надзвичайно цінним, особливо для тих, хто в пошуках дороги до Господа. Ми, проявляючи любов до ближнього, дбаючи про тих, хто потребує, власним способом життя, здатні зробити багато більше, аніж навіть осягає наш розум.

     “Готуйте дорогу Господеві, вирівняйте стежки його” – стосувалося не тільки тих, хто жив до приходу Ісуса, а й нас, бо можемо приготувати дорогу до приходу Бога в своєму житті й житті інших.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]