Святе Письмо з розважанням на 21 січня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 21 січня

     Соборного послання святого апостола Якова читáння.

     Як. 52 зач.; 2, 1-13.

     1. Браття, не зважаючи на особи, майте віру в Господа нашого, Ісуса Христа, прославленого. 2. Бо коли на ваші сходини ввійде чоловік із золотим перснем, у пишних шатах, і увійде вбогий у драній одежині, 3. і ви глянете на того, що носить пишні шати, і скажете йому: сідай тут вигідно, а вбогому скажете: стань там або сідай на моїм підніжку, 4. хіба тим ви не судите двояко між собою і не стаєте суддями, що судять несправедливо? 5. Слухайте, брати мої любі: чи ж не вбогих цього світу Бог вибрав, щоб збагатити їх вірою і щоб зробити їх наслідниками царства, яке він обіцяв тим, що його люблять? 6. Ви ж зневажаєте вбогого! Хіба то не багаті вас гнітять і не вони тягнуть вас на судилища? 7. Хіба то не вони ганьблять те гарне ім’я, яким називано вас? 8. Коли, отже, виконуєте закон царський за Писанням: люби ближнього свого, як себе самого, ви добре робите. 9. Коли ж вважаєте на особи, чините гріх; закон засуджує вас як переступників.

     10. Бо хто ввесь закон дотримає і прогрішиться лише в одному, стає у всьому винуватий. 11. Бо хто сказав: не чини перелюбу, сказав також: не вбивай. Коли ж не чиниш перелюбу, але вбиваєш, ти стаєш порушником закону. 12. Говоріть так і робіть так, як люди, що мають бути суджені законом волі. 13. Бо суд немилосердний для того, хто не чинить милосердя. Милосердя стоїть вище суду.

     Від Марка святого Євангелія читáння.

     Мр. 46 зач. 10, 23-32.

     23. Сказав Господь:

     – Як тяжко тим, що мають багатства, увійти в царство Боже!

     24. Учні були здивовані цими словами. Тоді Ісус знову заговорив до них і каже:

     – Діти, як тяжко тим, що звірилися на багатства, увійти в царство Боже! 25. Легше верблюдові пройти крізь вушко голки, ніж багатому ввійти в царство Боже.

     26. Дивувалися вони ще більше й один до одного казали:

     – Хто ж тоді може спастися?

     27. Ісус, глянувши на них, мовив:

     – У людей це неможливо, але не в Бога; у Бога все можливо.

     28. І заговорив до нього Петро:

     – Ось ми покинули все й пішли слідом за тобою.

     29. Ісус озвавсь і каже:

     – Істинно кажу вам: нема такого, хто, кинувши свій дім або братів, або сестер, або батька-матір, або дітей, або поля, ради мене та ради євангелія, 30. не дістав би сторицею домів, братів, сестер, матерів, дітей і піль, тепер, у цьому часі, серед переслідувань, і в майбутньому віці життя вічне. 31. І багато з перших стануть останніми, а останні – першими.

     32. Вони були в дорозі, простуючи в Єрусалим. Ісус ішов перед ними, і дивувались вони, ідучи за ним, і були в страху.


     Марка 10, 25: “Легше верблюдові пройти крізь вушко голки, ніж багатому ввійти в царство Боже”

     Кожен без вийнятку, не залежно ким є, чим займається, де проживає, які має вподобання, цінності старається зробити своє життя максимально комфортним. З кожним роком свого перебування на землі обживаємося більшою кількістю речей. Щось із них – улюблене, щось пов’язане з дорогими спогадами, а ще щось хочемо мати, бо це красиво чи модно. Ми намагаємося зробити життя матеріально багатим.

     А ще – чимало зусиль, часу і коштів вкладаємо в свій розвиток. Багато хто дбає про кар’єрне зростання, стараючись йти в ногу з професійними вимогами. Докладає сили, щоб розуміти всі тонкощі бізнесу і врешті стати фінансово успішним.

     Та поміж тим далеко не завжди вистачає часу, сил і навіть бажання, щоб зосередитися на головному – дбати про свою духовність. У постійній гонитві за кращим життя, ми втрачаємо те, для чого насправді повинні жити – для зустрічі з Богом, для того, щоб зуміти розпізнати Його дар вічного життя і не схибити дорогою до Нього.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
     • Оціни

      [ratemypost]