Святе Письмо з розважанням на 5 вересня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 5 вересня

     До Корінтян другого послання святого апостола Павла читáння.

     Ряд: 2 Кор. 186 зач.; 8, 7-15.

     7. Браття, тому що відзначаєтесь у всьому, у вірі, у слові, у знанні, у всякій пильності й у вашій любові до нас, треба вам відзначатись і в цій благодійній справі.

     8. Не даю це як наказ, але щоб дбайливістю до інших випробувати щирість вашої любови. 9. Ви знаєте ласку Господа нашого Ісуса Христа, що ради вас став бідним, бувши багатим, щоб ви його вбожеством розбагатіли. 10. Даю в цьому лише раду: воно бо вам личить, вам, що перші минулого року почали цю збірку не тільки робити, але про неї думати. 11. Тепер же кінчіть її, щоб, як гаряче бажали, так і довершили по вашій змозі. 12. Бо коли є охота дати, то вона приємна в міру того, хто що має, а не того, чого не має. 13. Тут не йдеться про те, щоб інші були в достатках, а ви у злиднях, але щоб була рівність; 14. щоб цим разом ваш надмір міг покрити їхню нестачу, а їхній надмір міг колись покрити вашу нестачу, і, таким чином, щоб панувала рівність, 15. як написано:

     Хто був зібрав багато, не мав над міру,
     а хто мало, не мав нестачі.

     До Филип’ян послання святого апостола Павла читáння.

     Богородиці: Флп. 240 зач.; 2, 5-11.

     5. Браття, плекайте ті самі думки в собі, що були в Христі Ісусі. 6. Він, бувши в Божій природі, не вважав за непорушний привілей свою рівність із Богом, 7. але зовсім зменшив себе самого, прийнявши вигляд слуги і ставши подібним до людини. 8. Подобою явившися як людина, він понизив себе, ставши слухняним аж до смерти, і то смерти хресної. 9. Тому його возніс високо і дав йому ім’я, що над усяке ім’я, 10. щоб перед іменем Ісуса всяке коліно приклонялося на небі, на землі й під землею, 11. і щоб усякий язик визнав, що Ісус Христос – Господь на славу Бога Отця.

     Від Марка святого Євангелія читáння.

     Ряд.: Мр. 11 зач. 3, 6-12.

     6. В той час фарисеї раду радили з іродіянами проти Ісуса, як би його погубити.

     7. Тоді Ісус пішов до моря зі своїми учнями. Сила людей із Галилеї йшла за ним, і з Юдеї, 8. з Єрусалиму, з Ідумеї та й геть із Зайордання, і з околиць Тиру та Сидону; велика юрба людей, довідавшись про те, що діяв, прийшла до нього. 9. Тоді він сказав своїм учням, щоб приготовили йому човен задля народу, щоб не тиснув його. 10. Бо він багато з них оздоровив, і ті, що мали які недуги, кидалися до нього, щоб його доторкнутись. 11. І духи нечисті бачивши його, падали ниць перед ним і кричали:

     – Ти – Син Божий!

     12. Він, однак, суворо наказав їм, щоб вони його не виявляли.

     Від Луки святого Євангелія читáння.

     Богородиці: Лк. 54 зач. 10, 38-42; 11, 27-28.

     38. В той час увійшов Ісус в одне село, і якась жінка, Марта на ім’я, прийняла його в хату. 39. Була у неї сестра, що звалася Марія; ця, сівши в ногах Господа, слухала його слова. 40. Марта ж клопоталася, услуговуючи всіляко. Підійшла вона й каже:

     – Господи, чи тобі байдуже, що сестра моя лишила мене саму служити? Скажи їй, щоб мені помогла.

     41. Озвався Господь до неї і промовив:

     – Марто, Марто, ти побиваєшся і клопочешся про багато, одного ж потрібно. 42. Марія вибрала кращу частку, що не відніметься від неї.

     27. Коли він говорив це, якась жінка підняла голос з-між народу і сказала до нього:

     – Щасливе лоно, що тебе носило, і груди, що тебе кормили. 28. Він озвався:

     – Щасливі ті, що слухають слово Боже і зберігають його.


     Луки 11, 28: “Щасливі ті, що слухають слово Боже і зберігають його”.

     В інформаційних потоках сучасного життя не так просто виловити і виокремити корисне, не кажучи про те, що справді цінне. Іноді нам може навіть видаватися, що те, з чим до нас звертається Бог через Біблію, Святі Писання вже не таке актуальне, як було дві чи більше тисяч років тому.

     Але такі думки можуть виникати лише тому, що не заглиблюємося в Його слово. Ми, звиклі до гучних заголовків і спрощення, не готові вдумуватися і осмислювати. Тому так важливо знаходити час для розважань над Божим Словом і пошуку його застосування в нашому житті ― тут і зараз, не очікуючи якоїсь особливої нагоди.

     Мусимо чітко розуміти: правдиве щастя можливо здобути лише поруч із Богом.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 29 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.