Святе Письмо з розважанням на 3 листопада

Читай також

 • Останні слова Ісуса в Біблії
 • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада

     До Колосян послання святого апостола Павла читáння.

     Кол. 252 зач.; 1, 24-29.

     24. Браття, радію скорботам за вас і доповняю на моїм тілі те, чого ще бракує стражданням Христовим для його тіла, тобто Церкви, 25. якої я став слугою, згідно з розпорядженням Божим, даним мені ради вас, щоб звіщати вповні між вами слово Боже, 26. ту тайну, скриту від віків і родів, але яка тепер явна для його святих. 27. Їм Бог зізволив об’явити, яке величне багатство цієї тайни між поганами, тобто – Христос між вами, надія слави. 28. Його ми проповідуємо, настановляючи кожну людину та повчаючи в усякій мудрості, щоб зробити досконалою у Христі кожну людину. 29. Ось чому труджуся, змагаючись його силою, яка діє в мені потужно.

     Від Луки святого Євангелія читáння.

     Лк. 41 зач. 9, 7-11.

     7. В той час Ірод четверовласник почув про Ісуса і збентежився, бо деякі казали, що то Іван воскрес із мертвих, 8. інші ж – що Ілля явився, а ще інші, – що якийсь пророк із давніх устав з мертвих. 9. Ірод сказав:

     – Іванові я відтяв голову. Хто ж це такий, що я про нього оце чую?

     І намагався побачити його.

     10. Апостоли ж, вернувшися, розповіли йому про те, що зробили. Тоді він узяв їх і пішов осторонь у напрямі міста, що зветься Витсаїда. 11. Люди, довідавшись про те, пішли слідом за ним. Він їх прийняв і говорив їм про царство Боже та оздоровляв тих, що потребували того.


     Луки 9, 11: “Він їх прийняв і говорив їм про царство Боже та оздоровляв тих, що потребували того”

     У час свого земного життя Ісус не припиняв свідчити людям про Бога, про Його любов і про Цартсво Небесне, яке можна досягти праведним життям.

     Він не відмежовувався від грішників, не проповідував лише праведним, а допомагав пізнати Господнє милосердя кожному, хто готовий був чути про це.

     Сьогодні ми свідомо чи несвідомо відмежовуємо своє християнське життя від роботи, навчання чи навіть сім’ї. Чомусь сприймаємо свою віру, як щось недоторканне, що призначене лише для молитви чи храму.

     Та насправді, наша віра, наші християнські цінності найбільше мають нам служити в повсякденному житті, засвідчуючи іншим любов Бога.

     Читай також

    • Останні слова Ісуса в Біблії
    • Святе Письмо з розважанням на 3 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 4.4 / 5. Vote count: 10

      No votes so far! Be the first to rate this post.