Святе Письмо з розважанням на 28 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада

     Друге Послання Апостола Павла до Солунян 1, 10 – 2, 2.

     10. Браття, ви увірували нашому свідченню між вами.

     11. Тому молимося за вас повсякчас, щоб Бог наш учинив вас гідними покликання і щоб наповнив силою усю вашу відданість доброті та ділу віри; 12. щоб ім’я Господа нашого Ісуса звеличувалось у вас і ви в ньому, за благодаттю Бога нашого й Господа Ісуса Христа.

     1. Благаємо вас, брати, щодо приходу Господа нашого Ісуса Христа, коли ми всі разом зберемось коло нього: не дайте легко вивести себе з рівноваги, 2. та щоб вас не тривожили ні якимсь духом, ні словом, ні листом, які нібито від нас, що день Господній уже настає.

     Євангеліє від Луки 12, 42-48.

     42. Сказав Господь:

     – Хто той вірний і розважний управитель, якого пан настановить над челяддю своєю, щоб дати їй у визначену пору мірку пшениці? 43. Щасливий той слуга, пан якого, прийшовши, найде, що він так робить. 44. Істинно кажу вам, що він його поставить над своїм маєтком. 45. Коли ж слуга той скаже в своїм серці: мій пан бариться, не приходить; і почне бити слуг та служниць, їсти, пити і упиватись, 46. пан того слуги прийде того дня, якого він не сподівається, і тієї години, якої він не знає, і відлучить його, і між невірними призначить йому долю. 47. Той, що, знаючи волю свого пана, не приготувався, і не зробив по його волі, буде тяжко битий; 48. а той, що її не знав і зробив каригідне, буде мало битий. Від кожного, кому дано багато, вимагатимуть багато; і кому повірено багато, від того будуть більше доправлятись.


     2 Солунян 2, 1: “Не дайте легко вивести себе з рівноваги”

     Напевно, не існує людини, яка б могла завжди протистояти життєвим обставинам, які тиснуть і часто змушують втрачати впевненість у собі і рівновагу в дорозі, якою прямуємо.

     Ми легко піддаємося сумнівам, легко впадаємо у смуток, легко піддаємося емоціям, навіть якщо не виказуємо цього.

     Та той, хто в усьому довіряє Богові, точно знає, що це зайве і невиправдано. Адже Той, Хто любить нас переведе навіть через найскладніші моменти і по найзвивистішій дорозі.

     Тож, коли виникатиме спокуса піддатися сумнівам, запитаймо себе: що сильніше – мій страх і сумнів, чи моя віра в Бога і любов до Нього?

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]