Святе Письмо з розважаннями на 12 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
 • Святе Письмо з розважанням на 26 листопада
    • Святе Письмо з розважаннями на 12 грудня

     Перше Послання Апостола Павла до Тимотея 5, 1-10.

     1. Сину Тимотею, зо старшим не поводься суворо, а радше умовляй його, як батька; молодших, як братів; 2. жінок старших, як матерів, а молодих, немов сестер, з всякою чистотою.

     3. Шануй удовиць, тих, що справді вдови. 4. Коли яка удовиця має дітей або внуків, насамперед нехай вони навчаться шанувати власну родину й віддячуватися батькам, бо це вгодно Богові. 5. Справжня вдова й самотня на Бога покладає надію і пробуває день і ніч у молитвах та благаннях. 6. Котра ж розкошує, та, ще живучи, вмерла. 7. І це ти їм наказуй, щоб були бездоганні. 8. А коли хто про своїх, особливо ж про домашніх не дбає, той віри відцурався; він гірший, ніж невірний.

     9. Удовицю вибирати не менш як шістдесятилітню, одного чоловіка жінку, 10. що має гарне ім’я в добрих ділах: що дітей виховала, приймала подорожніх, що святим ноги вмивала, що тим, які в горю, помагала, всяке добре діло совісно виконувала.

     Від Луки святого Євангелія читáння.

     Лк. 86 зач. 17, 20-25.

     20. В той час, як питали фарисеї Ісуса, коли прийде царство Боже, він відповів їм:

     21. – Царство Боже прийде непомітно; ані не скажуть: ось воно тут – або: он там – бо царство Боже є між вами.

     22. Далі сказав він до учнів:

     Прийдуть дні, коли бажатимете побачити бодай один день сина чоловічого, та не побачите. 23. Скажуть вам ось тут він – або: он там. Не йдіть і не шукайте! 24. Бо як блискавка блискає й освічує від краю і до краю неба, так буде свого дня Син чоловічий. 25. Та перше він мусить багато страждати, і його відкине рід цей.


     Луки 17, 20-25: «Царство Боже прийде непомітно».

     До цієї зустрічі ми повинні бути готові завжди. Вона не має нас лякати чи збивати з пантелику, сіяти розгубленість у серцях чи паніку. Адже, якщо ми щоденно проводимо час із Богом, Він – наш кращий Друг, люблячий Батько, то й зустріч має бути очікувана і бажана.

     Подумаймо, як ми зустрічаємо дорогих нам людей. Як ми плануємо, що зможемо обійняти дорогу нам людину, поділитися найщирішими почуттями. Зрештою, навіть коли така зустріч спонтанна – все ж дуже радісна.

     Тому будьмо готові до зустрічі з Богом повсякчас. Не відкидаймо думку про це, як щось неприємне чи небажане. Бо Він нас зустріне з любов’ю!

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 28 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 27 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 26 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 4.9 / 5. Vote count: 21

      No votes so far! Be the first to rate this post.