Святе Письмо з розважанням на 17 грудня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
 • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 17 грудня

     Послання Апостола Павла до Галатів 5, 22 – 6, 2.

     22. А плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння; лагідність, доброта, вірність, 23. тихість, здержливість. На все це нема закону. 24. Котрі ж Ісус-Христові, розп’яли тіло з його пристрастями та похотями. 25. Коли живемо духом, духом ходімо. 26. Не будьмо суєславні, задиркуваті між собою, завидущі одні одним.

     1. Брати! Коли б хто попав у яку провину, ви, духовні, такого наставляйте духом лагідности; але вважай, щоб і ти не впав у спокусу. 2. Носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа.

     Євангеліє від Луки 10, 19-21.

     Сказав Господь своїм учням:19. Ось я даю вам владу наступати на зміїв, скорпіонів і на всю ворожу силу – і ніщо вам не пошкодить. 20. Одначе не радійте тому, що духи вам коряться, але радійте тому, що імена ваші записані на небі.

     21. Того часу Ісус зрадів Святим Духом і промовив:

     – Прославляю тебе, Отче, Господи неба й землі, що ти втаїв це від мудрих та розумних і відкрив немовляткам. Так, Отче, бо так тобі подобалося.


     Галатів 6, 2: “Носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа”

     Коли ми комусь допомагаємо, то переконані, що робимо послугу. А думали колись, що в такий спосіб насправді, нам роблять послугу.Бо через допомогу комусь ми проявляємо любов, слідуючи Божому заповіту.

     Інколи здається, що для того, аби бути добрим християнином треба робити щось надзвичайне. Будете здивовані, але це не так. Бог не очікує від нас вчинків вищого пілотажу, якоїсь надзвичайної витримки чи жертовності. А лише, щоб ми обдаровували цей світ добром і любов’ю.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 11 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 8 липня
    • Святе Письмо з розважанням на 7 липня
     • Оціни

      [ratemypost]