Святе Письмо з розважанням на 12 жовтня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
 • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
    • Святе Письмо з розважанням на 12 жовтня

     До Филип’ян послання святого апостола Павла читáння.

     Флп. 238 зач.; 1, 20-27.

     20. Браття, надіюся, що не буду осоромлений ні в чому, а, навпаки, я цілком певний, що нині, як і завжди, Христос буде возвеличений у моїм тілі чи то моїм життям, чи смертю.

     21. Для мене бо життя – Христос, а смерть – прибуток, 22. Однак коли живу в цім смертнім тілі, можу ще корисно працювати; та що вибрати, не знаю. 23. Тягне бо мене на обидва боки: хотілося б мені померти, щоб із Христом бути, бо так багато краще; 24. але для вас більше потрібно, щоб я лишився в тілі. 25. Знаю певно, що зостанусь живим і пробуватиму з усіма вами для поступу вашого й радости у вірі, 26. щоб через мене ваша хвала збільшувалась у Христі Ісусі завдяки моєму поворотові до вас.

     27. Тільки поводьтеся достойно євангелія Христового

     Від Луки святого Євангелія читáння.

     Лк. 23 зач. 6, 12-19.

     12. В той час вийшов Ісус на гору молитись і провів усю ніч на молитві до Бога. 13. А як настав день, покликав своїх учнів і вибрав з них дванадцятьох, яких назвав апостолами: 14. Симона, якого назвав Петром, Андрія, його брата, Якова, Івана, Филипа, Вартоломея, 15. Матея, Тому, Якова, сина Алфея, Симона на прізвище Зилота, 16. Юду, сина Якова та Юду Іскаріота, що став зрадником.

     17. Зійшовши з ними, він став на рівнім місці; була там велика сила його учнів і людей вельми багато з Юдеї та з Єрусалиму, і з побережжя Тиру та Сидону. 18. Вони прийшли слухати його й оздоровитись від своїх недуг; і всі ті, що їх мучили нечисті духи, теж оздоровлялись. 19. Увесь народ намагався його торкнутися, бо сила виходила з нього й усіх оздоровляла.


     Луки 6, 13 : «Покликав своїх учнів і вибрав з них дванадцятьох, яких назвав апостолами»

     Подумайте, дванадцятеро звичайнісіньких людей – зі своїми слабкостями, гріхами, емоціями, проблемами і радощами стали учнями Господнього Сина. Вони були з Тим, хто змінював світ. Мали змогу щоденно чути і бачити Того, хто зміг врятувати і примирити із Богом. Зрештою, вони й стали тими, які зуміли помножити знання і благодать віри на всі народи.

     Нам, нинішнім, здається, що ці люди були чимось особливі – бо ж їх обрав Божий Син.

     Але…

     Кожен із нас також обраний Ісусом, бо задля кожного з нас він пішов на хрест. Щоб кожен із нас мав шанс врешті бути поруч із Ним.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 2 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 1 грудня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 листопада
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 4.6 / 5. Vote count: 29

      No votes so far! Be the first to rate this post.