Святе Письмо з розважанням на 26 листопада

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 26 листопада

     Апостол: Еф. 224 зач.; 4, 1-6.

     До Ефесян послання святого апостола Павла читáння.

     1. Браття, благаю вас я, Господній в’язень, поводитися достойно покликання, яким вас покликано, 2. в повноті покори й лагідности, з довготерпеливістю, терплячи один одного в любові, 3. стараючися зберігати єдність духа у зв’язку миру. 4. Одне тіло, один дух, як і ви були покликані в одній надії вашого покликання. 5. Один Господь, одна віра, одне хрищення! 6. Один Бог і Отець усіх, що над усіма і через усіх, і в усіх.

     Від Луки святого Євангелія читáння.

     Лк. 53 зач. 10, 25-37.

     25. Одного разу законник якийсь приступив до Ісуса, щоб його випробувати й каже:

     – Учителю, що мені робити, щоб вічне життя осягнути?

     26. Ісус мовив до нього:

     – В законі що написано? Як там читаєш?

     27. Озвався той і каже:

     – Люби Господа, Бога твого, всім серцем твоїм, усією душею твоєю і всією силою твоєю і всією думкою твоєю; а ближнього твого, як себе самого.

     28. – Відповів єси добре; – сказав йому, – роби це й будеш жити.

     29. Та той, бажаючи себе самого виправдати, каже до Ісуса:

     – Хто мій ближній?

     30. Ісус мовив, кажучи:

     Один чоловік спускався з Єрусалиму до Єрихону й попав розбійникам у руки, що його обдерли й побили тяжко, і пішли геть, зоставивши його півмертвого. 31. Припадково ішов якийсь священик тією дорогою; побачив він його, минув і пішов далі. 32. Так само й левіт прийшов на те місце, глянув на нього і пройшов мимо. 33. Але один самарянин, що був у дорозі, надійшов на нього і, побачивши його, змилосердився. 34. Приступив він до нього, перев’язав йому рани, полив їх оливою і вином; потім посадив його на свою скотину, привів до заїзду й доглянув його. 35. На другий день він вийняв два динарії, дав їх господареві й мовив: доглядай його, і те, що витратиш на нього більше, я заплачу тобі, коли вернуся.

     36. Хто з оцих трьох, на твою думку, був ближнім тому, що попав розбійникам у руки?

     37. Він відповів:

     – Той, хто вчинив над ним милосердя.

     Тоді Ісус сказав до нього:

     – Іди і роби ти так само.


     Луки 10, 27: “Люби Господа, Бога твого, всім серцем твоїм, усією душею твоєю і всією силою твоєю і всією думкою твоєю; а ближнього твого, як себе самого”

     Що в наше життя вносить любов? Ви помічали, скільки думок з’являється, коли ми любимо? Скільки всього ми готові зробити, коли любимо? Як багато готові проводити часу з тим, кого любимо?

     Якщо когось із вас запитати: “Ти любиш Бога?”, відповідь буде однозначною (переконана в цьому!): “Так, звичайно! Для чого таке запитувати? Це ж очевидно, адже я молюся, ходжу до церкви…” і ще багато-багато різного.

     Якої любові очікує від нас Бог? Хіба лише пасивної молитви? Невже любов можна вмістити в годинну присутність на літургії? Або в гортання Біблії?

     Любити Бога, любити ближнього, любити себе – це все стосується того, як ми живемо, чи грішимо, як поводимося в ситуаціях, коли треба обирати – власне благо, чи все ж таки благо ближнього.

     Любити Бога – це любити все, чим він нас обдарував. А ще… бути з Ним завжди. Бачити Його присутність повсюди. І, обираючи орієнтири свого життя, найперше звертати погляд на Його  любов.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
     • Оціни

      [ratemypost]