Святе Письмо з розважанням на 30 січня

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 3 березня
 • Святе Письмо з розважанням на 2 березня
 • Святе Письмо з розважанням на 1 березня
    • Святе Письмо з розважанням на 30 січня

     До Євреїв послання святого апостола Павла читáння.

     Євр. 334 зач.; 13, 7-16.

     7. Браття, пам’ятайте про наставників ваших, які звіщали вам слово Боже, і, дивлячись уважно на кінець їхнього життя, наслідуйте їхню віру. 8. Ісус Христос учора й сьогодні – той самий навіки.

     9. Не дайте себе звести різними та чужими науками; воно бо добре укріпити серце благодаттю, не стравами, які не принесли ніякої користи тим, що їх тримались. 10. У нас є жертовник, з якого не мають права їсти ті, що при наметі служать. 11. Бо м’ясо тих звірят, кров яких первосвященик вносив у святиню за гріхи, палиться за табором. 12. Тому й Ісус, щоб освятити народ власною кров’ю, страждав поза містом. 13. Вийдімо, отже, до нього поза табір, несучи наругу його, 14. бо ми не маємо тут постійного міста, але майбутнього шукаємо. 15. За його посередництвом приносімо завжди Богові жертву хвали, тобто плід уст, які визнають його ім’я. 16. Добродійства та взаємної щедроти не забувайте: такі бо жертви Богові приємні.

     Від Матея святого Євангелія читáння.

     Мт. 11 зач. 5, 14-19.

     Сказав Господь своїм учням:

     14. Ви – світло світу. Не може сховатись місто, що лежить на верху гори. 15. І не запалюють світла і не ставлять його під посудиною, лише на свічник, і воно світить усім у хаті. 16. Так нехай світить перед людьми ваше світло, щоб вони, бачивши ваші добрі вчинки, прославляли вашого Отця, що на небі.

     17. Не думайте, що я прийшов усунути закон чи пророків: я прийшов їх не усунути, а доповнити. 18. Істинно бо кажу вам: доки мине небо й земля, ні одна йота, ні одна риска з закону не перейде, поки все не здійсниться.

     19. Хто, отже, порушить одну з оцих найменших заповідей і навчить інших так робити, той буде найменшим у царстві небеснім. А хто виконає їх і навчить, той буде великим у царстві небеснім.


     Євреїв 13, 15: “За посередництвом Ісуса приносімо завжди Богові жертву хвали”

     Навчіться дякувати. За все. Так! За те, що зранку встали на власні ноги. За те, що маєте роботу. За те, що у вас є сім’я, про яку піклуєтеся.

     Дякуйте Богові за Його безмежну доброту. За те, що наповнює ваш щодень змістом. Будьте вдячні за Його щедрість і милосердя.

     Дякуйте і хваліть Господа, замість того, щоб постійно нарікати і висловлювати невдоволення: для чого, доки, чому я…

     Повірте, ми маємо безліч причин для того, щоб в подяці схилити голову, щоб з хвалою підносити очі до неба. І ми маємо чим поділитися з іншими, бо кожен щедро обдарований Божою любов’ю.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 3 березня
    • Святе Письмо з розважанням на 2 березня
    • Святе Письмо з розважанням на 1 березня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 4.6 / 5. Vote count: 50

      No votes so far! Be the first to rate this post.