Святе Письмо з розважанням на 6 лютого

Читай також

 • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
 • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
    • Святе Письмо з розважанням на 6 лютого

     До Галатів послання святого апостола Павла читáння.

     Гал. 213 зач.; 5, 22 – 6, 2.

     22. А плід Духа: любов, радість, мир, довготерпіння; лагідність, доброта, вірність, 23. тихість, здержливість. На все це нема закону. 24. Котрі ж Ісус-Христові, розп’яли тіло з його пристрастями та похотями. 25. Коли живемо духом, духом ходімо. 26. Не будьмо суєславні, задиркуваті між собою, завидущі одні одним.

     1. Брати! Коли б хто попав у яку провину, ви, духовні, такого наставляйте духом лагідности; але вважай, щоб і ти не впав у спокусу. 2. Носіте тягарі один одного, і так виконаєте закон Христа.

     Від Матея святого Євангелія читáння.

     Мт. 43 зач. 11, 27-30.

     Сказав Господь своїм учням:.

     27. Все передане мені моїм Отцем, і ніхто не знає Сина, крім Отця, і Отця ніхто не знає, крім Сина, та кому Син схоче відкрити.

     28. Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. 29. Візьміть моє ярмо на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, і найдете полегшу душам вашим. 30. Ярмо бо моє любе й тягар мій легкий.


     Галатів 5, 22 – 6, 2: «Носіть тягарі один одного й тим робом виконаєте закон Христа»

     Мабуть, кожен знає, як важливо в складні хвилини мати поруч людей, які можуть підтримати і зрозуміти. Ми не завжди потребуємо фізичної чи матеріальної підтримки, іноді цілком достатньо, щоб хтось нас просто вислухав.

     Та бувають моменти, коли потребуємо того, хто готовий буде розділити з нами наш клопіт, допомогти пройти через випробування. І це справді здане врятувати.

     Та ми не повинні забувати, що також можемо стати для когось рятівним колом. Тому будьмо уважні один до одного, пам’ятаймо Христову заповідь – любити ближнього, як самого себе. Бо лише у взаємній допомозі й підтримці можемо виконати її.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважаннями на 21 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 20 червня
    • Святе Письмо з розважаннями на 19 червня
     • Оціни

      [ratemypost]