Святе Письмо з розважанням на 16 травня

Читай також

 • Святе Письмо з розважанням на 20 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 19 травня
 • Святе Письмо з розважанням на 18 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 16 травня

     Діянь святих апостолів читáння.

     Ді. 12 зач.; 4, 23-31.

     23. Тими днями, як апостолів відпустили, вони прибули до своїх і розповіли, що первосвященики й старші до них сказали. 24. Ці, вислухавши, однодушно піднесли голос до Бога й сказали:

     – Владико! Ти створив небо і землю, і море, і все, що в них є. 25. Ти сказав Духом Святим через уста батька нашого Давида:

     Чого заметушилися погани

     й задумали народи марне?

     26. Царі землі зібралися,

     і князі зійшлися докупи

     на Господа і на помазаника його.

     27. Зійшлися бо справді у цім місті проти слуги твого святого Ісуса, якого ти помазав, Ірод і Понтій Пилат з поганами й людьми ізраїльськими 28. зробити те, що твоя всемогутність і мудрість уже наперед були постановили, щоб сталося. 29. І нині, Господи, глянь на їхні погрози й дай твоїм слугам з повною сміливістю проповідувати твоє слово. 30. Простягни твою руку на вилічення, нехай стаються знаки й чудеса іменем святого слуги твого Ісуса.

     31. І як вони молилися, затряслось те місце, де вони зібралися, і всі сповнилися Святим Духом, і сміливо звіщали слово Боже.

     Від Йоана святого Євангелія читáння.

     Йо. 16 зач. 5, 24-30.

     Сказав Господь юдеям, які до нього прийшли:

     24. Істинно, істинно кажу вам: хто слухає моє слово й вірує в того, хто послав мене, живе життям вічним і на суд не приходить, бо від смерти перейшов у життя.

     25. Істинно, істинно кажу вам: надходить час, ба вже й тепер він, коли померлі почують голос Сина Божого і, почувши, оживуть. 26. Бо як Отець має життя у собі, так і Синові дав, щоб мав життя у собі, 27. і дав йому владу суд чинити, бо він – Син чоловічий. 28. Не дивуйтеся тому, бо надходить час, коли всі, що у гробах, почують його голос 29. і вийдуть ті, що чинили добро, на воскресіння життя, а ті, що чинили зло, на воскресіння суду. 30. Не можу я нічого діяти від себе самого; я суджу так, як чую, і суд мій справедливий, бо я шукаю не моєї волі, але волі того, хто послав мене.


     Йоана 5, 24: “Хто слухає моє слово й вірує в того, хто послав мене, живе життям вічним і на суд не приходить, бо від смерти перейшов у життя”

     Спасешся – лише віруй!

     Здобудеш життя вічне – лише віруй!

     Побореш смерть – лише віруй!

     Це те, що нам говорить Господь на кожній сторінці Святої Книги. І це не просто слова, а свідчення безмежної любові. Вір і живи цією вірою, люби ближнього і помножуй цю любов для інших, свідчи своїм життям, як Бог тебе любить, щоб інші теж мали шанс для спасіння.

     Не треба багато. Але треба бути послідовним у своїй вірі і своїх діях.

     Вір, люби і свідчи про свою віру і любов, про силу жертви Христа задля спасіння кожного.

     Читай також

    • Святе Письмо з розважанням на 20 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 19 травня
    • Святе Письмо з розважанням на 18 травня
     • Оціни

      How useful was this post?

      Click on a star to rate it!

      Average rating 0 / 5. Vote count: 0

      No votes so far! Be the first to rate this post.